Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PonySlaystation: Póki co to nie mam pieniędzy. Mam wpłaconą zaliczkę na fajny projekcik u Karoliny Gander (Kishina, laska Brudnej Heroiny) i nie mam hajsu żeby pojechać i zrobić w końcu.
@SirKarson: no i? Kurde lubię takie gadanie jak coś wrzucam i zawsze ktoś pisze ze albo widział coś podobnego albo jego znajomy/znajoma rysuje podobnie xD nie no, fajnie ze ma podobny styl. Ale raczej nie skołowałam twojej koleżanki tak jak nikt inny nie kopiuje mnie. Baby się po prostu łatwo rysuje a szczególnie jak idzie się na łatwiznę jak ja i używa się symetrii w Procreate. Nie ma w tym nic
@SirKarson: na jej miejscu przygotowałaby portfolio z różnymi pracami. Najlepszymi pracami, i najlepiej jak by miała więcej niż tylko jedną technikę wykonania. I z tym portfolio chodzić i szukać stażu w dobrych studiach. Na wszelki wypadek zabrać też kopie CV. Reszta zależy od tego kto ją weźmie. Staże są nie płatne. Będzie musiała się przygotować na sprzątanie studia/przygotowanie stacji miedzy klientami. Reszta zależy od studia, każdy robi to inaczej. Byłam kiedyś