Wpis z mikrobloga

@lukasz67: mam Shimy RS1 od miesiąca i póki co spisują się dobrze. Nawet jeżdżąc cały dzień w upałach +30 stopni nie odczułem jakiegoś dyskomfortu i łapy się nie pociły. Mierzyłem też A* SP-8 (uważaj na podróbki) o których @NutsCracker wspomniał wyżej i akurat na mojej dłoni leżały lepiej Shimy.

Jak masz w okolicy jakiś sklep motocyklowy to się wybierz i przymierz kilka modeli, rozmiarów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azbesttt: może, ale mimo wszystko chciałbym wiedzieć czym zakładanie rs1 różni się od Innych długich:-) chyba że po prostu przesiadasz się na krótkie to wtedy wszystko jasne
@lukasz67: Tschul 280 ? Miałem kiedyś rozkminę nad 250 i 280, ostatecznie wziałem 280. Jak dla mnie były spoko. Tylko minus - zbyt krótki rzep na mankiecie. Musiałem przedłużać... Ale poza tym rękawice na prawde spoko.

Miałem 212 stary model od 2010 do 2016 użytkowane w każdych warunkach, 2 szlify małe. Były nie do zdarcia, mam jeszcze w szafce. Dlatego zdecydowałem się na kolejne tschule. Wymieniłem bo chciałem coś nowego.
@Krmtzzz: No właśnie mam kombiaka z tschula. Cena do jakości jest naprawdę zadowalająca, więc rozważam także kupno rękawic z owej firmy. Dzięki za rady, wybiorę się do motocyklowego i poprzymierzam owe modele ;)
@lukasz67: tschule 212 były bardziej odporne od tej shima rs1. Tylko shima wygodniejsze. No ale jakbym miał kupować, to wolę trochę mniej wygodne tschule które wytrzymają 2x więcej za 2x mniej xD