Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa lvl ok. 30 będzie oblewać coś z dwiema koleżankami, czyli ostre picie + kluby itd. Myślałem że będą robić coś na mieście a one planują jechać na 2 dni 400 km na koniec Polski. Oczywiście żadna jej koleżanka która jest w związku nie jedzie tylko same wolne. Powiedziałem że takie dzikie imprezki z wolnymi koleżankami na drugim końcu Polski to już gruba przesada, tamte jej wolne koleżanki ogarną sobie jakichś kolesi i się zacznie damsko-męska imprezka po pijaku a na 100% tak będzie bo kilka miesięcy gdy byliśmy na wspólnej imprezie w 5 osób to one w pierwszej kolejności ogarniały sobie jakichś kolesi. Ona mi na to że "no i co z tego, nie martw się nie dam nikomu numeru telefonu". Więc ja jej powiedziałem, że skoro jest za takim "nowoczesnym" modelem związku to ślub będzie z intercyzą (zarabiam od niej sporo więcej). Ona mi na to, że nie ma takiej opcji, że jak razem to razem a nie jakieś intercyzy xDD... w ogóle to kiedyś coś tam napomknęła, że chciałaby zostać przy swoim panieńskim nazwiskiem mimo że kariery naukowej nie robi a ja mam spoko nazwisko. Co sądzicie o tej całej sytuacji? Ja rozumiem że w związku liczy się wolność itd. ale myślę że bycie takim Misiem którego różowa robi co chce, to chyba też przesada.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Co byście zrobili?

  • Niech jadą ale ma być intercyza 64.8% (2042)
  • Zablokowałbym im ten wyjazd 20.8% (657)
  • Niech się dziewczyna dobrze wybawi 14.4% (453)

Oddanych głosów: 3152

  • 87
  • Odpowiedz
NiewidomaEkolożka: Po co jesteście razem skoro nie umiecie dogadać się w tak fundamentalnych kwestiach, a ty musisz pytać o nie na stronie, gdzie w większość użytkowników to nastolatkowie lub sfrustrowane 30-letnie prawiczki nienawidzące kobiet?

Zaakceptował: Zkropkao_Na}

  • Odpowiedz
OP: @czuly_pstrong: Problem w tym że ja nie mam 20 lat, moi kumple są już w poważnych związkach, część już ma dzieci więc takie wyjazdy połączone z dzikimi imprezkami są już trochę nie w smak, zresztą to widać po jej zajętych koleżankach że jakoś nie pchają się na ten wyjazd

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na}

  • Odpowiedz
Żadne z powyższych. Rozejść się. Takie balety zawsze kończą się źle więc dlaczego w ogóle o tym rozmawiać?

Ona mi na to, że nie ma takiej opcji, że jak razem to razem a nie jakieś intercyzy xDD


@AnonimoweMirkoWyznania: ()
Królu naiwności - ślub to oczywisty błąd logiczny, ale jak można w ogóle dyskutować o intercyzie w jakichś takich #!$%@? kontekstach? Jeśli nie chce intercyzy to nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co robić? Niech wyp*erdala za bramę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zainstalujesz sobie w domu drugą Peggy Bundy.

Skoro na tym etapie nie uważa, że ty możesz mieć coś przeciwko temu, że jedzie chlać i zapewne ruchać na drugi koniec Polski, to na jakiej podstawie miałbyś przewidywać udane pożycie, zwłaszcza w wariancie bezintercyzowym?

Chłopie, ratuje się póki możesz. Zaraz potem zrobi sobie z tobą(albo będziesz myślał),
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

jeśli ... to ślub będzie z intercyzą [ergo w przeciwnym wypadku nie?!]

Co do #!$%@? xD
XXI wiek, ludzie latają w kosmos a może niebawem i na Marsa, a ci frajerzy nadal zawierzają drugiej osobie swoim majątkiem xD. Intercyza to podstawa.
  • Odpowiedz
@rdza: Skończ już swoje daremne wywody o bezgranicznym zaufaniu, bo co temat to pieprzysz to samo do tego stopnia ze już zapamiętałem te bzdury. I niech tobie się zmieści w głowie ze nie wszyscy maja pogląd zgodnie z którym nie ma problemu jak czyjaś laska jedzie z innym typem na wyjazd typu wakacje, bo liczy się zaufanie.
  • Odpowiedz
Krótka piłka zakładasz nowy email który przeglądasz tylko na karcie incognito, biedny nie jesteś to najmij detektywa żeby jej pilnował ale żeby kontaktował się z Tobą tylko przez email pieniądze prześlesz przelewem, jeżeli pojedzie i nic się nie wydarzy to darowałbym sobie intercyze, jeżeli by nie wytrzymała i użyła bolca na boku no to mówisz że jej koleżanki Ci powiedziały bo miały nadzieję, że zrozumiesz, że Twoja partnerka myśli tylko o Tobie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kuźwa dobrze, że mój ojciec nie ma wykopu bo jeszcze by się rozwiódł z mamą po 30 latach małżeństwa gdy pojechała z koleżankami do Grecji na 60tkę :D Człowieku, podpisuj intercyzę! Jak ci się noga powinie, a ona będzie dobrze zarabiać to tylko lepiej dla niej ;P
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: i co każdą imprezę jej będziesz blokował? Jak nie masz do niej zaufania to ją olej, bo jak będzie chciała cię zdradzić to nie będzie potrzebowała wyjazdu 400 km dalej :D w życiu bym nie mógł być z taką dupą, którą bym musiał pilnować na każdym kroku.
  • Odpowiedz