Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa lvl ok. 30 będzie oblewać coś z dwiema koleżankami, czyli ostre picie + kluby itd. Myślałem że będą robić coś na mieście a one planują jechać na 2 dni 400 km na koniec Polski. Oczywiście żadna jej koleżanka która jest w związku nie jedzie tylko same wolne. Powiedziałem że takie dzikie imprezki z wolnymi koleżankami na drugim końcu Polski to już gruba przesada, tamte jej wolne koleżanki ogarną sobie jakichś kolesi i się zacznie damsko-męska imprezka po pijaku a na 100% tak będzie bo kilka miesięcy gdy byliśmy na wspólnej imprezie w 5 osób to one w pierwszej kolejności ogarniały sobie jakichś kolesi. Ona mi na to że "no i co z tego, nie martw się nie dam nikomu numeru telefonu". Więc ja jej powiedziałem, że skoro jest za takim "nowoczesnym" modelem związku to ślub będzie z intercyzą (zarabiam od niej sporo więcej). Ona mi na to, że nie ma takiej opcji, że jak razem to razem a nie jakieś intercyzy xDD... w ogóle to kiedyś coś tam napomknęła, że chciałaby zostać przy swoim panieńskim nazwiskiem mimo że kariery naukowej nie robi a ja mam spoko nazwisko. Co sądzicie o tej całej sytuacji? Ja rozumiem że w związku liczy się wolność itd. ale myślę że bycie takim Misiem którego różowa robi co chce, to chyba też przesada.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Co byście zrobili?

  • Niech jadą ale ma być intercyza 64.8% (2042)
  • Zablokowałbym im ten wyjazd 20.8% (657)
  • Niech się dziewczyna dobrze wybawi 14.4% (453)

Oddanych głosów: 3152

  • 87
  • Odpowiedz
Dobra zabawa ze znajomymi


@rdza: no ale jak znajome opa będą się kręciły z miejscowymi to jego dziewczyna już nie będzie miała z kim się bawić na miejscu
  • Odpowiedz
@rdza: nie wszystkie imprezy i nie mam nic przeciwko wychodzeniu różowej, ale na litość boska, na z singielkami szukającymi bolców, presja stada i kolejny rogacz (,)
  • Odpowiedz
no ale jak znajome opa będą się kręciły z miejscowymi to jego dziewczyna już nie będzie miała z kim się bawić na miejscu


@Camel665: A skąd ten idiotyczny wniosek? Nie tańczyłeś nigdy z nikim na imprezie dla samej przyjemności z tańca? Nie rozmawiałeś z nikim bez podtekstów?

na litość boska, na z singielkami szukającymi bolców, presja stada i kolejny rogacz (,)


@Kuprix: Twoja panna
  • Odpowiedz
Nie tańczyłeś nigdy z nikim na imprezie dla samej przyjemności z tańca? Nie rozmawiałeś z nikim bez podtekstów?


@rdza: nie nawiązuję nowych znajomości tylko po to żeby pogadać, mam wystarczające grono interesujących znajomych, a zbolcowanie nowej laski to ekscytująca przygoda
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kochasz ją ? Ufasz jej ? To ją puść. Ty znasz ją najlepiej. Jeśli uważasz, że nie możesz jej wypuścić z koleżankami, bo cię zdradzi, to zastanów się nad związkiem z nią. Czyli co, laska będąc z tobą już do końca życia nie będzie mogła pojechać gdzieś z koleżankami ? Powiedz to głośno i posłuchaj, jak to brzmi. Przykre.
  • Odpowiedz
Jak niby? Że nawet jeśli jesteś w związku to rwiesz dupy bo koledzy rwą?;) Daj pan spokój.


@rdza: z mojego doświadczenia powiem że jak jacyś wolni kumple zapraszają mnie na imprezkę do klubu to po prostu nie idę bo wiem że oni pójdą na rwanie a ja nie będę baru podpierał ani wyrywał jakichś klubowych lampucer skoro mam zajebistą dziewczyną którym inne do pięt nie dorastają, co innego np. impreza
  • Odpowiedz
nie nawiązuję nowych znajomości tylko po to żeby pogadać,


@Camel665: A mieści Ci się w głowie, że nie każdy ma jak Ty? Czy usilnie projektujesz własne zapędy na wszystkich dookoła?
  • Odpowiedz
MeksykańskiJabol: Musisz miec wyjatkowo niskie poczucie własnej wartości żeby bać sie wyjazdu twojje dziewczyny z 2 koleżankami które sa wolne na koniec Polski. A co, jakby impreza była 2 km od twojego domu co niby czułbyś się lepiej? Prezcież tam tez mogłaby cie zdradzić. Nie pomyślałe o tym? Szczerze? Gdybym był twoją dziewczyną to była bym zawiedziona i rozczarowana twoim zachowaniem bo skoro ty masz jakieś podejrzenia że ona moze cie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Boże, a czemu po prostu nie powiedziałeś że masz w planie założenie firmy plis kilka innych bajek i z tego powodu, dla bezpieczeństwa musimy mieć intercyzę.
U mnie przeszło i jeszcze dumna była że jej w potencjalne długi nie wpędzę jednocześnie ryzykując by nam obojgu było lepiej.
Polecam.

A babce odpuść. Nie ufasz jej to ją zostaw. Ufasz to nie panikuj. Ma #!$%@?ę w duszy to się i tak
  • Odpowiedz
BogatyOnkolog: Zawsze gdy czytam takie brednie zastanawiam się dlaczego większość osób myśli, że dopiero na jakiejś imprezie oddalonej od domu nie wiadomo jak daleko z ogromną ilością alkoholu nasza druga połówka może nas zdradzić... A może ona zdradza cie po pracy albo przed pracą albo zaraz jak ty wychodzisz od niej z domu i zaraz po tobie przychodzi jakiś inny koleś? Ale nie, na bank jak pojedzie z 2 koleżankami które
  • Odpowiedz