Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki z #poznan, głupio tak mi tutaj pisać, ale może ktoś z was pomógłby mi w znalezieniu pracy? ew. ma jakieś informacje odnośnie takowej. Można powiedzieć, że po dziesiątkach aplikacji bez odzewu i rozesłanych różnymi drogami CV jestem nieco zdesperowany, a do tego dochodzi też nieciekawa sytuacja rodzinna (alkoholizm, od którego chce się odciąć zanim zwariuje).

Skończyłem technikum informatyczne, po którym jakiś czas pracowałem w zawodzie (web dev) jednak z uwagi na późniejszy wyjazd za granicę, a następnie studia niekierunkowe, „bo pasja” (filologia here) nieco wypadłem z branży, podczas gdy technologia nieco poszła do przodu.

Na chwilę obecną jestem w stanie rozważyć dosłownie każdą ofertę (od magazynu po szeroko rozumianą pracę biurową), choć nie ukrywam, że moim marzeniem byłoby znalezienie pracy na skraju IT i czegoś związanego z wykorzystaniem języków obcych. Pieniądze nie są dla mnie najważniejszym czynnikiem. Moim celem jest znalezienie stałej pracy w jakiejś branży, w której wiem że zostanę na dłużej i będę mógł się rozwijać.

Finalnie zamierzam przeprowadzić się do Poznania, ale jako że na chwilę obecną jestem osobą dojeżdżającą pociągiem, interesowałoby mnie względnie okolice centrum (dojazd do Poznania + podróż na rubieże miasta zajęłaby jednak zbyt wiele czasu). Jestem w 100% zmotywowany, a pracę mogę zacząć nawet od zaraz. W razie czego mogę podesłać swoje CV.

Piszę anonimowo, bo nie chcę łączyć problemów prywatnych z kontem na wykopie.

#praca #szukampracy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BiednaWybranka: @Macieq_ja
od 2013 roku działałem już tylko czysto hobbystycznie, ale żeby nie było - nie chodzi mi tutaj o nagły skok do IT. po prostu zaznaczyłem z czym miałem dotychczas do czynienia. szukam jakiejkolwiek pracy, gdzie mógłbym wykorzystać to co umiem, i na jakim poziomie to potrafię

Zaakceptował: akado}
  • Odpowiedz
MocnyTygrys: @virtuti_stulejari: dzięki za rozbudowaną odpowiedź - jest się nad czym zastanowić. jak wygląda sytuacja w miarę jestem świadomy. rozważałem własnie obyć się na nowo z tematem w jakiejś pracy typu SEO, albo tak jak piszesz czymś związanym z bazami danych lub testowaniem, ale tak jak mówię spośród wielu aplikacji jakie rozesłałem na przestrzeni ostatniego miesiąca odzewu póki co średnio, a na prawdę chciałbym już zacząć jakąkolwiek pracę.

@pwone: ale ja nie napisałem nigdzie "czego to ja nie oferuje". jestem dość świadom swojej obecnej wartości jako pracownika i wiem, że nie jest ona wielka.
naprawdę intensywnie (w sensie włączając pracę na produkcji / magazyn itp.) pracy szukam od około miesiąca. zakładam, że ktoś za jakiś czas może się odezwać do mnie w związku z aplikacją, jednak czuję się na tyle w gorącej wodzie kąpany, że zależy mi na jak najszybszym znalezieniu czegoś.

@skim: etnolingwistyka na
  • Odpowiedz
@mafi20: #!$%@? jak dla śmiecia robaka ze do sracza nie można pójśc za oszałamiające 2k, faktycznie polacy to zwierzęta, gratis powinno sie wam napluć w morde.
  • Odpowiedz