Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki,
chcieliśmy się przywitać na wykopie :)
Jesteśmy cateringiem dietetycznym Smaczna Paczka
Zasłyszeliśmy że jest tutaj dużo osób zainteresowane cateringiem dietetycznym, dlatego
na sam początek naszej obecności tutaj chcielibyśmy zaproponować Wam małe #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wśród osób plusujących ten wpis wylosujemy 1 osobę która będzie mogła odebrać od nas catering na 28 dni
w opcji standard lub wegetariańskiej od 1000 do 2200 kcal :)
Oferta skierowana do osób w zasięgu naszej mapy dostaw.
Dodatkowo na hasło wykop wsystkie zamówienia zostaną zrabatowane o 10%
A na hasło wykoppaczka rabatujemy aż o 40% każde zamówienie, niestety posiadamy tylko 3 takie kupony, więc kto pierwszy ten lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krakow #katowice #bielskobiala
Zapraszamy również na nasze profile społecznościowe na Facebooku oraz Instagramie
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smacznapaczka: Fajnie to wszystko wygląda, ale strona działa beznadziejnie. Od 20 minut próbuje coś zamówić, ale jakikolwiek ruch na stronie wymaga cierpliwości
  • Odpowiedz
  • 0
@smacznapaczka ja uwazam ze dla osob pracujacych duzo i chetnych na diete takie rozwiazanie oszczedza czas na stanie w kuchni i gotowanie wg zasad diety. Wylosujcie osobe ktorej to naprawde sie przyda bo warto z takich rozwiazan korzystac. Ja dziekuje bo juz mam swoja diete i powodzenia w biznesie.
  • Odpowiedz
@Dutch: może by tak rozkręcić gównoburzę ? widzę, że tak samo dostaniesz informację o procedurach i certyfikatach, jak ja zdjęcia z procesu produkcji, biuro i produkcja... taaaa d--a blada, nigdzie nie można się doszukać nawet nipu firmy, na mapach wygląda karłowicza 10, jak zwykła chałupa.
no i oczywiście o rozdajo też zapomnieli, bo po c--j wybrać zwycięzcę...
  • Odpowiedz
@Dutch: jest bezpiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na poważnie, nie wiem dokładnie o co chodzi? Z tego co wiemy mamy certyfikat diety bez glutenu wydany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiaklią, oczywiście decyzję Sanepidu na produkcję.
@happyloverboy: Na zdjęcia czekamy, jak tylko będą to wstawiamy od razu :)
Wszystkie dane są w regulaminie: https://www.smacznapaczka.pl/regulamin/
Wszyscy klienci otrzymują paragon lub fakturę na usługi cateringowe.
  • Odpowiedz