Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do #rozowepaski ale też #niebieskiepaski mogą się wypowiedzieć. Od 4 lat jestem z moja dziewczyną (ja lvl23 ona 22). I jak to związek to musi być też seks, i tak na początku było poznawanie siebie itd. ale po 2 latach zaczeliśmy bardziej eksperymentować. Zabawki, fetysze itd. Aż w końcu już przez 1.5 roku praktykujemy #bdsm. Nic by nie było złego, ale czasami jest naprawdę ostro. Dochodzi czasami do fistingu. Obawiam się, że po czasie mój benek będzie co najwyżej grą wstępną bo nie ukrywam, że jak się poznaliśmy 3 palce to już był taki max. Jak myślicie zaprzestać takich praktyk?
#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
MiłosnyBarman: Boże 23 lata a taki brak wiedzy... Wiesz ty coś o seksie w ogóle i ciele człowieka? Myslisz że jak twoja dziewczyna włoży sobie do pochwy np. butelke to tak rozciągnie się jej wejście do pochwy że już tak zostanie??? Człowieku kobiety rodzą dzieci i pochwa powraca do naturalnej wielkości... Doucz się trochę...

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

@AnonimoweMirkoWyznania: dzieci jeszcze jestescie a juz sie tak eksploatujecie ze zauwazasz fizyczne skutki...? Rozowej sie mocno nudzisz ze musi takie rzeczy wymyslac zeby jej sie chcialo....
Jak ci sie ten rozowy zuzyje zamien na ciasniejsza. Jestes mlody mozesz jeszcze duzo rozowych porozciagac. Ostatnia nie zauwazy nawet jak jej dziecko wypadnie przy porodzie. Sam profit.
( ͡° ͜ʖ ͡°): Twoja różowa dalej będzie zadowolona z twojego penisa ale nie będzie sprawiał jej takiej radosci jak większe/szersze zabawki. Polecam też seks analny bo jest intensywniejszy w odczuciach a i trochę czasu minie zanim twój penis przestanie tam wystarczać

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}