Wpis z mikrobloga

Chciałbym jeszcze sprostować jedną rzecz. Osobiście nie mam nic do Szafy.
Mój post w żadnym wypadku nie ma na celu obrażania go. Jest on osobą publiczną więc chciałem obnażyć jedynie pewne tendencje i zachowania które mnie jako byłemu widzowi bardzo przeszkadzały. Jako, że Marcin nie daje swobody wypowiedzi w komentarzach na jego kanale poruszyłem tą kwestię tutaj.

Apel do wszystkich plujących jadem i chcących uprzykrzyć życie temu człowiekowi - pomyślcie chwilę zanim coś zrobicie. Jak czulibyście się gdyby ktoś chciał wyrządzić Wam krzywdę? Więcej empatii mimo wszystko. Są inne sposoby :)

Wiem, że negatywne komentarze (nawet te z internetu) mogą dotknąć dlatego jeśli macie coś do zarzucenia twórcy przede wszystkim róbcie to na poziomie, z kulturą i dobrze argumentujcie Wasze racje.

Ja po cichu liczę, że Szafa przemyśli pewne swoje zachowanie, wyciągnie wnioski i poprawi pewne rzeczy w swoich vlogach... Jeśli tak się stanie to może nawet kiedyś wrócę do oglądania.

Pozdro!

#mocnyvlog
  • 4
Ja po cichu liczę, że Szafa przemyśli pewne swoje zachowania, wyciągnie wnioski i poprawi pewne rzeczy w swoich vlogach


@biosy_: nie spodziewałbym się tego skoro każda nawet konstruktywna krytyka jest przez niego wyśmiewana oraz usuwana z komentarzy. Dla niego i jego rycerzy jesteś hejterem z którym się nie dyskutuje tylko grozi sądem i kasuje wpisy.