Wpis z mikrobloga

czyste jedzenie takie jak np. platki owsiane, ryze, kasze, makarony, powoduja u mnie powazne problemy pokarmowe przez moj ibs

czy jak bede jadl wysoko przetworzone produkty ktore mniej mi szkodza a wciaz sa kaloryczne (pieczywo biale, wafle ryzowe, dzemy, placki tortilli, platki kukurydziane corn flakes albo jakies inne bez cukru) to wplynie to jakos na proces zalewania sie? masa ktora bede budowal bedzie mniej czysta?

jezeli bede trzymal pule kcal i makroskladniki na odpowiednim poziomie... 30% bialka 55% weglowodanow i 15% tluszczy,,,, i tak te produkty ktore wymienilem wywoluja u mnie problemy ale nie sa tak silne jak produkty nieprzetworzone po ktorych mam straszna sraczke i pierdy (platki owsiane, ryz, ziemniaki, kasze, twarogi, itd)

nienawidze mojego ciala przez to ze probuje na tej silowni roznych rzeczy a i tak jestem obsrancem ktory ma do wyboru albo byc pierdzaca maszyna ze sraczka cwiczac na silowni i trzymajac diete albo byc na wiecznym deficycie kalorycznym jedzac produkty ktore lepiej toleruje ale bedac przez to slabym suchoklatesem

#silownia
  • 1