Wpis z mikrobloga

Mango Mama Wrocław zrobiła najbardziej #!$%@? kampanie promocyjną jaką mogła, może mają dobre jedzenie ale ja tam nigdy nie wpadnę, a we wrocku bywam często. Wybrali do promocji najmniej wiarygodna i godna zaufania w sprawie jedzenia osobę na świecie xD
Typ za darmowy obiad powiedziałby wszystko, kwestia czasu aż inne Janusze to wyłapią i będą zapraszać Marcinka na jedzenie guwna a on się będzie zachwycał jakie dobre bo darmowe i soli nie trzeba dodawać.
#mocnyvlog
  • 11
@silownia: gówniana reklama bo kilku spierdoxów z wypoku tam nie pójdzie xD Wait, i tak 95% nigdy by tam nie trafiło xD Za 100 zł zrobili sobie zajebistą reklamę, bo część subujących sprawdzi lokal, sporo osób trafi tam poprzez szukanie opinii o lokalu w necie i natrafienie na filmik z pochwałami. No ale nie, gówniana reklama bo wykopki punktualnie walące sobie wzajemnie konia przy pojawieniu się nowego filmiku nie pójdą nigdy
@silownia: akurat słyszałem, że ta knajpa jest dobra.
Btw dziwne bo youtuberzy z takimi zasięgami często dostają za deala kwoty 5 cyfrowe, a ten potrafi za voucher za 50pln wypromować np symulator (strzeliłem). Albo knajpę za 100zl no #!$%@? xD albo te safe packi tez chyba mu wysłali plecak za darmo a mieli product placement przez 10 filmów. To najlepszy influencer ever, youtuber 15k subow chce więcej siana
@franek13: A skad wiesz, ze w rachube nie wchodza wysokie kwoty? Bo Szafa tego otwarcie nie powiedzial? Czlowieniu, wez nie badz naiwny :) W koncu Szafa jest niezlym neurologiem i na kasie mu nie zalezy. BTW Szafiarki tylko za 1 kampanie gownoproduktu biora 10k