Wpis z mikrobloga

Murki, da się jakoś skontaktować z #uber ? Od wczorajszego wieczoru dostaję regulanie smsy z "Twoim kodem uber", do tej chwili dostałem ich kilkadziesiąt, jeśli nie ponad 100. No regularny spam. Nie bardzo wiem, co o tym myśleć, ktoś próbuje się zalogować na moim nr tel? Niepokojące to mocno, a na stronie hUBERta nihuhu żadnego telefonu, żadnego maila, czy ja może ślepy jestem? Ktoś się spotkał z takim problemem?

#pytanie #cosjestnietak
  • 6
@c-18: Nawet nie wpadłem na to żeby ich łapać przez FB, dostałem białej gorączki, że na ich stronie nie ma żadnej możliwości kontaktu. Jeśli to nie problem to daj znać co Ci tam wysmarowali. Z góry dziękuję.
@miloMilowy

Cześć,

w celu zabezpieczenia konta, Uber może czasami wysyłać wiadomości z kodem weryfikacyjnym. Jeśli jednak nie aktualizowałaś informacji profilowych lub nie logowałaś się z nowego urzadzenia bezpośrednio przed otrzymaniem kodu weryfikacyjnego, prosimy o niewprowadzanie kodu do aplikacji Uber oraz o aktualizację hasła.

Po aktualizacji hasła, możesz bez obaw korzystać ze swojego konta. Zachęcamy również do sprawdzenia, czy Twoje dane logowania są unikalne na różnych stronach i aplikacjach. Jeśli będziesz mieć trudności