Wpis z mikrobloga

Mirki gdzie to zgłosić? Klient najpierw na nim podskakiwał a potem spuścił skuter z górki widocznej obok, skuter zjechał i się wywrócił. Postawili koło latarni i poszli. Jeżeli białe kaski są na wyposażeniu tych skuterów to je zabrali ze sobą. Nie lubię donosić ale ta sytuacja mnie mega wkurzyła :/
#wroclaw
Pobierz dawid90u - Mirki gdzie to zgłosić? Klient najpierw na nim podskakiwał a potem spuścił...
źródło: comment_mMknnnZiQhqeMMeXo3r023HexvMLyoYf.jpg
  • 19
@cierpkiezale: nie takie debilne. Pojęcie dobra wspólnego, jakichś tam zasad współżycia międzyludzkiego dopiero gdzieś tam kiełkuje w zbiorowej świadomości. Dlatego wciąż mają ludzie problemy z odróżnieniem donosu na złość (po którym kiedyś jechało się za Ural albo do obozu) od zdrowej reakcji gdy dzieje się coś złego. Nawet jeśli sama osoba zgłaszająca jakieś zdarzenie to rozumie, to jej otoczenie niekoniecznie będzie umiało zniuansować sytuację.

Patologie walic prądem.


@stormkiss: ale najlepiej
@kiera1: Na początku słyszałem tylko jakieś śmiechy i głośne darcie ryja przez okno i po około 5 minutach zainteresowało mnie skąd te ciągłe hałasy. Też nie wiedziałem czy skuter jest ich własnością czy z wypożyczalni. Sytuacja nie miała miejsce pod blokiem tylko za ruchliwą ulicą i ciężko było stwierdzić gołym okiem. Stwierdziłem że wezmę aparat z dużym zoomem i porobię zdjęcia po tym jak wzięli ten skuter i go spuścili z