Wpis z mikrobloga

@cocamide: mam konto dla młodych i konto zero i nic za nie płace korzystając ze wszystkich usług wymienionych przez Ciebie. Oczywiście pod warunkiem ze zapłace kartą na 200 lub 300zł (jesli nie to opłata 6,90zł) miesięcznie co dla zarabiającego człowieka raczej nie jest problemem ;)
@skneraM: kurła, ostatnio wiele słów uznania zyskało u mnie Millenium, ale dzisiaj to mnie zaskoczyli
zadzwonił bardzo grzeczny i ogarnięty kolo (nawet się upewniał przy mnie jak coś tam wygląda na jego prywatnym koncie) i zabrał mi 15 minut by przedstawić ofertę debetu na rachunku (usługa "limit"), a koniec końców okazało się, że nie mam zdolności kredytowej (sprawdził to na podstawie posiadanych już danych), więc jednak nie ma nic do zaoferowania...
@Acrivec: @kwiateusz: mam Revoluta, wylądowałem na Ukiranie i co? Pierwszy bankomat - zapłaciłem 36 zł prowizji za wypłatę z bankomatu!!!! A drugi bankomat wciągnął kartę i już nie oddał. Gdybym polegał tylko na Revolucie to zginąłbym marnie. Tyle dobrze, że miałem swoją normalną kartę z PKO BP.

Revolut sprawdzał się do tej pory zajebiście - czy to na Litwie, czy Łotwie albo Rumunii, niestety jeśli chodzi o Ukraine to totalna
@Lapidarny: coś chyba nie ogarniasz ... wypłaty revoluta są bezpłatne do pierwszych około 800 zł miesięcznie. chyba ze to prowizja operatora bankomatu, wtedy revolt nie ma nic do tego.
I żeby nie było - mam kartę fizyczną Revolta i bardzo się na niej zawiodłem w Izraelu, pasek magnetyczny praktycznie nigdy nie chciał działać (mimo że karta miała zaledwie 2 tygodnie) , a nigdzie praktycznie nie było chipowych czytników. I gdybym nie
@dzieju41: miałem kartę PKO BP i jakoś dałem radę. Zresztą, z czym są w lesie? Płaciłem prawie wszędzie karta, wszędzie mają terminale, mało bankomatów bez prowizji, ale samych bankomatów dość dużo w całej Odessie. W markecie placilem karta, nawet w budce pod stadionem gość wyjął terminal z szufladki i mówi ze mogę zapłacić za mohito :)
@Lapidarny: Byłęm w 2014 to była dzicz a te ich drogi to porażka, terminale płatnicze to była rzadkość. Byłem we Lwowie. Zawsze ze sobą na jakiekolwiek wyjazdy biorę kartę pln z mbanku, kartę TMUB w euro i gotówkę. Już raz miałem, że w dzień wyjazdu nawalił system w Chorwacji i jakbym miał same karty (jakie by nie były) to byłbym w czarnej dupie.
@Cyfranek: Promocja! 0 zł za prowadzenie rachunku walutowego w EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK i SEK, który został wskazany przez Posiadacza rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, jako podpięty do karty z funkcją wielowalutową. Promocja obowiązuje do 3.08.2018 r. - tak jak mówi #pkobp
@miras_m: to i to jeśli mają deal roku