Wpis z mikrobloga

Przygotowania do sierpniowego wyjazdu na 1500km - testowanie bikepackingu.
Torby ściągane z aliexpress.

Trójkąt - Newboler 12l
Trochę buja, ale dobry materiał i wykonanie.

Podsiodłówka - Newboler
Jest genialna, dużo miejsca, nie przeszkadza.

Uchwyt na telefon - CoolChange
Bardzo pojemny, sztywny, wygodny


#bikepacking #rower #szosa
Pobierz
źródło: comment_vCnI0wLdeq5ddlAjQhNMg50un8qPjUeq.jpg
  • 31
@kronikary: Gdyby udało Ci się napisać co upchnąłeś do tych toreb byłbym wdzięczny, sam się przymierzam do rowerowego tripa w przyszłym roku i rozkminiam: sakwy, czy bikepacking.
@kronikary: o kurde, dzięki. Nie spodziewałem się, zarówno tak szybkiej jak i kompleksowej odpowiedzi.
Z sakw jesteś zadowolony, czy coś Cię wkurzało w nich w podróży?
@Wycu91: Sakwy spisały się bardzo dobrze. Do tej pod siodełkiem (Newboler 12l) nie mam żadnych zarzutów. Bardzo duża pojemność, wodoszczelność i całkiem fajna jakość wykonania. Jeśli chodzi o trójkąt to trochę przeciekał na zamku podczas mocnej ulewy, więc pakowałem tam między innymi kosmetyki, narzędzia i ubrania do szybkiego wyciągnięcia np. arm sleeve. Kieszonki boczne w CoolChange również przeciekały na zamku, natomiast sama kieszonka na telefon była szczelna.
@kronikary: Świetnie, zawsze to coś taniej niż Apidura ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest jeszcze Roshweel z serii Attack, niby niewiele drożej, ale że ja kupuję podwójnie, to tnę gdzie się da. Jeszcze dorzucę torbę na kierę i dam radę upchnąć śpiwór + hamak (bo odpowiednich gabarytów namiot zużyje cały mój budżet :D) + graty do gotowania i będę samowystarczalny :D
Dzięki. O taki wykop nic nie robiłem