Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam 18 lat. Siostra mi chce zalatwic prace w Holandii na wakacje. I teraz nie wiem czy wyjechac, cale wakacje przepracowac, nie pobyc w ogole ze znajomymi, nie skorzystac z tych wakacji, nie odpoczac, nie jezdzic na woodstocki i inne festiwale, ale zarobic porzadnie, czy moze za 5 kronie mniej pracowac w Polsce, ale jednak z Polakami i chyba majac czas i mozliwosc, zeby widywac sie ze znajomymi. Chcialbym w sumie zarobic na smaochod i jedynie wyjazd daje mi taka mozliwosc.

Wezcie cos doradzcie.

#pytanie #praca
  • 43
@SilentMouse: Raczej nie ma takiej opcji zbytnio chyba :/ Co prawda jest szansa, ze mieszkalbym u siostry, ale nie wiem czy ona nie wyjezdza na wakacje gdzies. Zostalbym z jej facetem, ktorego, szczerze mowiac, srednio lubie.
@DywanTv: moze da sie wyjechac np w drugiej polowie czerwca i wrocil na druga polowe sierpnia. Dwa miesiace bys wycisnal a i jakis czas na balowanie tez. Jesli sie tak da zalatwc tam w pracy.
@DywanTv
Praca. Jezdze za granice od 3 lat na wakacje zeby dorobic, kazdy taki wyjazd jest o wiele ciekawszy niz perspektywa zostania w polsce.
Mozna poznac ciekawych ludzi. Jesli trafisz do pracy w ktorej masz wolne weekendy i praca nie jest ciezka to nie bedziesz zalowac ani jednego dnia :)
Moge Ci dac kontakt do pracy gdzie my jedziemy. Firma wyplacalna praca lajtowa. Od 15 lipca do ~30 sierpnia, ale mozna zjechac wczesniej.
W Twoim wieku lepiej do Niemiec wyjechac bo w Holandii jest wiekowka i mniej zarobisz.