Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W dzisiejszym realiach nie mając żadnego #tatuaz w wieku 23 lat, czuję się jak prawdziwy freethinker, individual i intelectual superior #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Parę lat temu nie pomyślałbym, że tak niewiele będzie trzeba, by zostać jednostką a l t e r n a t y w n ą xDDD

#tatuaze #modameska #oswiadczeniezdupy #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 28
  • Odpowiedz
@samuraj24: to ja już wolę jak mają myszke miki lub trajbala. Wszystkie "artystyczne" tatuaże mnie denerwują bo skóra zamienia się w szkicownik, a grafiki typu obrazki, nawet dobre, niekoniecznie pasują na tatuaże. Albo jak moja koleżanka. Jebneła sobie trójkąt. Zwyczajny, czarny trójkąt. Co to ma kurne oznaczać? Jak ją spytałem to się dowiedziałem, że symbolizuje to jej indywidualizm. XD Sam myślałem o tatuażu Matki Boskiej ale jak widzę tych posthipsterów to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania generalnie tatuaze są popularne w dużych miastach, gdzie pełno szarej masy i ta szara masa najczęściej się tatuuje żeby się jakoś wyróżnić, oczywiście nie będą się wyróżniać osobowością, talentem, po co, tatuaż to szybszy sposób XlD
  • Odpowiedz
@charmingman: jesli ktos tatuaze uwaza za sztuke to zapewne tatuaz jest ambitny, jezeli jest ambitny to nawet jezeli wizualnie nam sie nie podoba to jest lepszy od #!$%@? sobie jelenia w, losowym miejscu i nawet z tym nie handluj

W ogole 2018 i tribale xD nawet patusy juz tego nie robia, teraz jelenie i drzewa xD
Choc uwazam, ze sa lepsze bo taki tribal przynajmniej mowi "jestem patusem twardzielem zawadiakom" a
  • Odpowiedz