Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W dzisiejszym realiach nie mając żadnego #tatuaz w wieku 23 lat, czuję się jak prawdziwy freethinker, individual i intelectual superior #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Parę lat temu nie pomyślałbym, że tak niewiele będzie trzeba, by zostać jednostką a l t e r n a t y w n ą xDDD

#tatuaze #modameska #oswiadczeniezdupy #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, dlaczego boisz się pisać z własnego loginu, ale mam tak samo.
Och, ach, jaka/i to jestem pewnay siebie, modny i fajny, bo się pobrudziłem xD

A na poważnie to o ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć jakieś poważne i ładne grafiki, o tyle jak się widzi na mieście, to bardzo popularne stały się takie bardzo karyńskie. Szczególnie u otyłych marnie to wygląda...
  • Odpowiedz
OP: @PrinsFrans > "Nie wiem, dlaczego boisz się pisać z własnego loginu (...)"

Mireczku, nie to, że się boję, po prostu nie mam tu konta, a że od czasu do czasu lubię wyrzucić z siebie bardziej lub mniej poważne przemyślenia, to piszę z AMW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@savanna: co do dawania #!$%@? na temat nie mojego ciała. Tak, to nie moje ciało. Ale widzę te tatuaże i oceniam. Jak widzę kobietę z dekoltem to też ją oceniam. Ubiór innych też.

To mie tak, że nienawidzę ludzi mających tatuaże ale w jakimś celu są robione. Jedna osoba chce wyglądać groźnie i jebnie sobie tatuaż czaszki na twarz, spoko. Ale jak przy okazji wygląda jak ten wykopek który dostał
  • Odpowiedz