Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szukam kilku akcesoriów do telefonu Oneplus 5t.

- bardzo dopasowanie, możliwie najcieńsze etui. Może być sylikon, może być plastik :)

- twarde, pancerne etui do zadań specjalnych, takie żebym nie martwił się jak mi spadnie telefon.

- ładowarka i kabel obsługujący dash ( widziałem na allie ale nie brałem, szukam opinii, dają radę?)

- szkło, folia, liquid zabezpieczający ekran. Czy ktoś znalazł coś co się na prawdę trzyma?

- czerwony case, podobny do tego oryginalnego

Zależy mi na mega wysokiej jakości, używałem nillkina i taka jakość mi wystarczy ale jeśli może być lepiej to poproszę :p

#aliexpress #oneplus #telefony
  • 3
- ładowarka i kabel obsługujący dash ( widziałem na allie ale nie brałem, szukam opinii, dają radę?)


@mechaos: Tylko oryginalne działają akcesoria, nie ma zamienników.

- szkło, folia, liquid zabezpieczający ekran. Czy ktoś znalazł coś co się na prawdę trzyma?


@mechaos: folia to 3mk polecam a szkło Nillkina ale nie bedzie na caly ekran.
@mechaos: Z czystym sumieniem mogę polecić karbon od producenta, jest cienki, świetnie dopasowany i ekstra wygląda. Kable do DC mają jakiś dodatkowy pin, zamawianie ich z ali to trochę ruletka - jednym działa, innym nie.
@mechaos: ja mam od producenta OnePlus 6 Bumper Case Nylon (Black), wygląda zajebiście, dobrze dopasowany i na pewno grubszy i lepszy od tego standardowego. Szkło mam też od oneplus ale mam wrażenie, że jest nieco za małe, no i męczyłem się z nim z godzinę, bo ciągle zostawały bąbelki powietrza xD