Wpis z mikrobloga

@4kroki: Dla mnie obie są ładne, choć pierwsza przesadziła z ustami. Niemniej typ urody to coś na co nie mamy wpływu. Biuściasta kobieta w golfie nie zacznie przypominać tzw. heroin chic. Ma dwa wyjścia - albo ubierze się stosownie do figury, albo będzie się zakrywać, co da groteskowy efekt.

Jeśli kobieta ma...nawet nie wiem jak to nazwać zmysłową twarz (?), to nie uzyska lepszego efektu brakiem makijażu i związanymi włosami,
  • Odpowiedz
Człowieku, przypisujesz mi poglądy, które zgadzają się z twoją wizją pojmowania świata przez kobiety.


@Wypok2: nie, nie robię tego, ale i tak mógłbym odpowiedzieć "cios za cios"

w którym stwierdziłeś, że kobiety często narzucają swój gust facetom.

I
  • Odpowiedz
@Naxster: dobra, nie chce mi się pisać dokładnie tego samego tylko innymi słowami, bo i tak jesteś zbyt zamknięty i uparty, żeby coś zrozumieć.
Wypowiadasz się o kobietach, bo widzisz ich wpisy, ale wpisy mężczyzn magicznie ci umykają. Próbujesz zbić mój argument zacytowanym zdaniem, które dotyczyło zupełnie innego kontekstu i które odpowiadało na inne twoje zarzuty wobec mnie. Z kim ja mam w ogóle dyskutować? xd
Z mojej strony to
  • Odpowiedz
ale wpisy mężczyzn magicznie ci umykają


@Wypok2: xDDDDDDDDD

Próbujesz zbić mój argument zacytowanym zdaniem, które dotyczyło zupełnie innego kontekstu i które odpowiadało na inne twoje zarzuty wobec mnie.

O łał, to już wiesz jak się czuję od ilu ostatnich
  • Odpowiedz
Ostatni raz, bo nie mogę się powstrzymać
@Naxster: SKORO JEDNAK WIDZISZ TE WPISY, TO DLACZEGO TWIERDZISZ, ŻE MĘŻCZYŹNI NIE NARZUCAJĄ TUTAJ GUSTU KOBIETOM PISZĄC, ŻE JAK NIE MA SIĘ MIN. 180, OSTRYCH KOŚCI POLICZKOWYCH I MUSKULATURY, TO ŻADNA RÓŻOWA CIĘ NIE ZECHCE?
  • Odpowiedz
TWIERDZISZ, ŻE MĘŻCZYŹNI NIE NARZUCAJĄ TUTAJ GUSTU KOBIETOM PISZĄC, ŻE


@Wypok2: Kolejne kłamstwo do kompletu. xD Dajesz, znajdź mi JEDEN taki post w którym to napisałem.
  • Odpowiedz
@Naxster:

W ogóle wspaniałe jest usłyszeć pod fontanna postów kobiet mówiących mi co ma mi się podobać, że faceci dyktują kobietom przerysowane modele.


Ty trollujesz, czy język polski nie jest twoim ojczystym?
  • Odpowiedz
@Wypok2: napisałaś kilka razy, ze faceci dyktują gusta. Napisałem, że napisałaś, że faceci dyktują gusta. I że mnie to śmieszy kiedy obok, to mnie dyktowane sa gusta.

Ergo napisałem, że faceci nie dyktują gustów.

Bo j---ć logikę.
Dobra, przestało mnie to jakoś bawić. Jak ktoś będzie czytał to ma już przedstawiony chyba w pełni mój punkt widzenia. Niestety nie było warto ci odpowiadać na
  • Odpowiedz