Wpis z mikrobloga

Długo chomikowałeś ten screen, komentarz ma już dwa tygodnie, obaj użytkownicy to już platynki :)


@Racjonalnie: Co ciekawe, kiedy wrzucaliśmy z @Brzytwa_Ockhama dowody na to, że na bieżąco gimboateusze wyzywają nas na PW oraz w komentarzach, do których nas wołają, to jakoś nie chciałeś odpowiedzieć czy to jest ten "ateistyczny RiGCz", dzięki któremu są "ponad katolskimi zabobonami o cieśli"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hans_Landa słusznie zauważa, że
źródło: comment_DeitpaNhWwc9FZdGkp5cBZ2aPRfq1cNg.jpg
to jakoś nie chciałeś odpowiedzieć czy to jest ten "ateistyczny RiGCz", dzięki któremu są "ponad katolskimi zabobonami o cieśli"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MagnaPomerania:

a to było jakieś pytanie do mnie? :)
Ja nigdy takich zwrotów jak "ateistyczny RiGCz" nie używałem, bo widzę jak jest. Ja zdecydowanie preferuje jednak ten bardziej merytoryczny poziom dyskusji niż rynsztok :)

pierwotnie moderator #mtm odrzucił moje zgłoszenie jako bezzasadne xD


Chciałoby
@Racjonalnie: @jaqubte: @MagnaPomerania:

A jak można nazwać wstawiania filmiku o pedofilu sprzed roku? Rozumiem, że pedofilem był ksiądz, ale też tam nijak się miała jego wiara do jego ciągot pedofilskich. Także, można śmiało napisać "ewidentnie #!$%@? wątek wiary tam gdzie niepotrzeba i brzmi jak paranoik " w stosunku do każdego kto wykopał tamten materiał.
I tak, mam wiele screenów. Szkoda tylko, że nikt nie umie się odnieść merytorycznie do
@Hans_Landa:

kurcze, komentarz o chomikowaniu - wcale to nie było nacechowane jakoś przeciw Tobie. Widzę "2 godziny temu" a pamiętałem, że to było naście dni temu. O tyle :)

Chyba za dużo się nakręciłeś, że każdy chce Cię atakować jeśli tylko nie jest wierzący...

Jak mamy się merytorycznie odnosić do trolli? Tłumaczyć ich z tego co zrobili? Pogarda i tyle. Co tutaj więcej dodawać?
@Hans_Landa: OK :)

Z tym chyba ciężko będzie coś zrobić, bo takie są ogólne mechanizmy wykopu i autorskie tagi mogą być używane, jednak chyba obserwujący nie dostaną o nich powiadomień? Nie wiem dokładnie, bo dużo tagów mam obserwowanych (jak religia, ateizm, itp), więc dostaje i tak.