Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, że albo ja jestem zbyt przewrażliwiony na punkcie swojej elektroniki, albo żyję wśród ludzi, którym higiena jest obca.
Laptopy chłopaków z działu są ubabrane, ekrany całe brudne od paluchów, klawiatury tłuste, poniszczone.
Ostatnio mieliśmy wieczór "integracyjny" i graliśmy na PS4, które przyniósł nasz kierownik to też było popękane, brudne, porysowane, pady upieprzone...

Co rano są ze mnie podś#!$%@?, że wyciągam czystego laptopa, przecieram go czasami, żeby nie był zakurzony, raz na miesiąc rozkręcam, żeby przedmuchać chłodzenie. Ba, nawet moja myszka jest czysta i nie lepi się od niewiadomych substancji...

#pracbaza #informatyka #programowanie

I to dorośli ludzie
  • 84
@YourShadow9 miałem lapka do grania i po jakichś 2+3 latach mi padła bateria (całkiem, system przestał wykrywać). Rozkręciłem go z zamiarem wymiany i przy okazji wyczyszczenia i ku mojemu zaskoczeniu nie bardzo było co czyścić. Nie wiem, zależy w jak zakurzonym pomieszczeniu używasz sprzętu albo od konstrukcji samego laptopa skoro jeden trzeba czyścić co tydzień, a inny tego nie potrzebuje przez lata.

Zaś częsta wymiana pasty, to już w ogóle abstrakcja. Dobra