Wpis z mikrobloga

Pytanie z troche z serii dziwnych, ale jednak #medycynaestetyczna, czy ktos powie mi czy mogę te zmiana ze zdjęcia wykonać w drugę strone? Tzn. chciałbym zasłonić górną powiekę. Da się tę skórą jakoś naciągnąć? Jestem w stanie nałożyć ją na powiekę, ale po pierwszym mrgunięciu wraca na swoja pozycję.Może jakis #rozowypasek ktory zna sie na #dermatologia itd?

#medycyna troche #przegryw #okulistyka #skora #oczy
Patex - Pytanie z troche z serii dziwnych, ale jednak #medycynaestetyczna, czy ktos p...

źródło: comment_srtPVGZ1gXDeWmaPFHU86ig9qTLFL2Iq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MatthiasGally: w przypadku mezczyzn niestety działa to na odwrot. Pożadane: zakryte, średnie, w kształcie migdałka oczy, z minimalną "ekspozycją" gornej powieki, zdjęcie po prawej to ideał kobiety - duże, okrągłe oczy z odkrytą powieką
  • Odpowiedz
@Patex: no i właśnie o to chodzi, nie chodzi o skórę, która jest na tarczce powieki górnej tylko o tę skórę "superior orbital rim". Dla pewności idź do ogarniętego lekarza med. est, chociaż wątpie, żeby ktoś się tego podjął, zważywszy, że takiego działania się unika.
A jeśli już myślisz o maskulinizacji twarzy to wierz mi, że są lepsze punkty uchwytu i ekspozycji męskości niż kształt powieki.
  • Odpowiedz