Wpis z mikrobloga

Nawałka: #!$%@? mać! No zobacz co #!$%@? narobiliście.
Peszko: To ja tego nie zrobiłem.
Nawałka: A kto od dbania o zawodników i atmosferę #!$%@? jest?!
Peszko: Mówiłem, że ja tego nie nie chcę ten!
Nawałka: A kto kazał z przewrotki strzelać?
Peszko: Glik, bo powiedział tak ja mówię...
Nawałka: A z jakiej racji #!$%@? pozwalacie z przewrotki przed mundialem strzelać, ile razy tłumaczyłem, jest siatkonoga i spokój #!$%@? Ty i żaden #!$%@? nie ma bez mojej wiedzy przewrotek robić.
Peszko: Panie trenerze ja powiedziałem tak "to Pan trener mi nie kazał nik nik nikomu dawać" a on wywalił...
Nawałka: Jak wywalił? To trzeba było #!$%@? wziąć i przylecieć do mnie sisię nienieruszać! Jakim #!$%@? yyyyyyy?! Zobacz co narobiłeś! Glik w konserwacji #!$%@? zobacz co narobiłeś po #!$%@? się rwiesz #!$%@? nie Twoje!
Boniek: Adamie nie denerwuj się. :D
Nawałka: Jak mam się nie denerwować?
Boniek: Zaraz wyklepiemy.
Nawałka: Na pewno już nie wyklepiesz #!$%@?..
Nawałka: TAKIEGO GLIKA TO JUŻ NIE DOSTANĘ
Boniek: No to weźmiemy szpraja i będziemy Bednarka malować na blond, nikt sie nie pozna.
Nawałka: Ta szpraja... Czemu się #!$%@? rwiecie co nie wasze! Żaden piłkarz #!$%@? nie siedzi za was nie dowodzi i #!$%@? powiedziałem, że nie ma... Tłumaczyłem tysiąc razy, bo #!$%@? człowiek dba bardziej jak o żonę #!$%@? o tego Glika a #!$%@? przyjdzie od tego. #!$%@? mać tłumaczę jest obrońcą ten i ten żaden #!$%@? nie strzela z przewrotki, jakim prawem #!$%@? tyle razy wam tłumaczyłem! FAKEN.

#heheszki #mundial #pilkanozna
  • 28