Wpis z mikrobloga

Mirki, szukamy gry Finito - Gra Twoich Końcówek, trochę podobna do #dixit Gra została wydana w 1996 roku przez wydawnictwo Big Fun, które niestety już nie istnieje, dlatego nie można jej kupić normalnie w sklepie. Jedyna opcja, to zakup używanej, ale na tę chwilę nie ma żadnych ofert ani na allegro, ani na olx. Znalazłem w necie skany gry, ale są bardzo mizernej jakości. Wie ktoś może, gdzie to kupić? Albo może jakiś dobry mirek posiada tę grę i mógłby wrzucić skany w wyższej rozdzielczości? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#gry #gryplanszowe #grybezpradu
  • 8
  • Odpowiedz
@avetimoon: ja posiadam ale w tej grze nie warto grać na obrazki. Jedyne co warte uwagi to definicje i cytaty a do tego wystarczy wydrukowanie instrukcji. Swoją drogą to dziwi mnie, że żaden wydawca nie pokusił się o reedycje, bo to jedna z najlepszych gier imprezowych w jakie grałem. I koło Dixita to, to nawet nie stało :P

Niestety nie posiadam skanera ):
  • Odpowiedz
@rexio: Też słyszałem, że niektórzy grają tylko pierwszą fazę po prostu wybierając ze słownika jakieś dziwne słowa. Mimo wszystko miło byłoby mieć własną kopię gry. Co do reedycji to też się dziwię. Czytałem gdzieś na jednym forum, że jakiś tam wydawca był zainteresowany stworzeniem gry na podobnych zasadach, ale czy coś z tego będzie, to nie wiem.
  • Odpowiedz
@rexio: Hej, słuchaj a gdybyś może odwiedził jakiś punkt ksero czy coś w tym rodzaju, zrobił skany w kolorze i wysokiej rozdzielczości ? :) myślę, że za drobną opłatą byśmy się dogadali. :)
  • Odpowiedz
@Yerbaholik: Wczoraj widziałem tę grę wystawioną na olx, ale zanim wróciłem do domu, to oferta była już nieaktualna. ( ͠° °)
Póki co grywam ze znajomymi na tych skanach z internetu.
  • Odpowiedz