Wpis z mikrobloga

Drogi @Kuracyja pisze ten post bo mi jest po prostu ciebie żal, mam nadzieje że już emocje troche spadły i uwierz mi że nie masz sie czym przejmować wyszedłeś do niego masz jaja, nie przejmuj sie wpisami ludzi z wykopu to nie są ludzie na których masz sie wzorować. Faktem jest że twój wygląd no niestety nie wzbudza respektu wśród innych ale wszystko możesz zmienić, koszt zwykłej ławeczki i hantli na allegro to pare stówek, na początku te 50kg obciążenia ci wystarczy a przy twojej zerowej masie mięsniowej jak zaczniesz ćwiczyć zauważysz szybko efekty. Jesteś typem ektomorfika zacznij wżerać wszystko co sie ruszą fastfoody itp a nabierzesz troche kształtów, zacznij sie ruszać! Twój wygląd pozostawia wiele do życzenia, naciąganie skarpet pod kolana nie jest fajne... trampki, białe stópki, krótkie spodnie i t-shirt są na prawde okej!
Masz mocno zarysowaną szczęke, ciemne oczy tylko idz do jakiegoś porządnego barbera żeby ci zrobił porządek z włosami... Zobaczysz że po pół roku będziesz inaczej wyglądał po siłowni, poznasz nowych ludzi a twoje życie się zmieni :) jęsli masz jakieś pytania co do treningu czy diet to pisz śmiało, zacznij życ i #!$%@? komputer. eloooo :)
#danielmagical #patostreamy #kuracyja #rafonix
  • 10
@xStulejkax: zgadzam sie ze wszystkim poza tymi trampkami dla pedalow. Niech sobie kupi elegancie buty w ryłko lub nawet badurze i niekoniecznie mowie tu o lakierkach. A jak cos luznego to addidasy na codzienne wypady. Trampki są dobre ale dla gimnazjalistów.