Wpis z mikrobloga

Widzę ,że 90%osób tutaj to takie same stulejorze jak Kuracyja.
Wielcy obrońcy uciśnionych co siedzą przed kompem 24/7 ,żrą chipsy i popijają cole.
Jakby tutaj nie chodziło o Rafonixa to każdy by pisał "dobrze zrobił ,po co stalkował" no ale ,że Rafonix to "kurrr durrr HALO HALO POLICJA ,ZGŁASZAMY".
Dla mnie Rafonix jest obojętny jak i reszta "śmietanki towarzyskiej" oglądałem go z tego samego powodu co Magicala i Mahonka czyli DLA ROZRYWKI ,DLA POPRAWIENIA HUMORU ,a wy się spuszczacie jakby wasz los zależał od danych youtuberów.
Kuracyja dostał w #!$%@? BO MU SIE NALEŻAŁO i większość osób by tak postąpiło jak Rafonix(no chyba ,że się jest potężnym wykopowiczem i zaraz poleci się na Policje z byle powodem).

PS.Musze was zmartwić bo Rafonixowi nic nie zrobią Miśki.

#rafonix
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Praetorian2002: Widzisz organy ścigania się rozwijają ale i przestępczość również.Ja bym powiedział inaczej to przestępczość znowu jest o krok do przodu.Tyle lat jest problem z Vatem i jakikolwiek rząd nic z tym nie robi hmm ,a może po prostu nie chce bo może i posłowie mają z tego deal? tak jak właśnie w latach 90tych było ,że brali w łape i każdy siedział cicho.
  • Odpowiedz
@IceShandy: Zmierzam do tego że średnio jest bezpieczniej dla zwykłego człowieka. Ostatnio jechałem w Warszawie nocnym. W porównaniu do lat 90, to tak jakbym promem kosmicznym leciał. O taką różnicę mi chodzi, coraz mniej patologii w ulicznym wydaniu.
  • Odpowiedz