Wpis z mikrobloga

Widzę ,że 90%osób tutaj to takie same stulejorze jak Kuracyja.
Wielcy obrońcy uciśnionych co siedzą przed kompem 24/7 ,żrą chipsy i popijają cole.
Jakby tutaj nie chodziło o Rafonixa to każdy by pisał "dobrze zrobił ,po co stalkował" no ale ,że Rafonix to "kurrr durrr HALO HALO POLICJA ,ZGŁASZAMY".
Dla mnie Rafonix jest obojętny jak i reszta "śmietanki towarzyskiej" oglądałem go z tego samego powodu co Magicala i Mahonka czyli DLA ROZRYWKI ,DLA POPRAWIENIA HUMORU ,a wy się spuszczacie jakby wasz los zależał od danych youtuberów.
Kuracyja dostał w #!$%@? BO MU SIE NALEŻAŁO i większość osób by tak postąpiło jak Rafonix(no chyba ,że się jest potężnym wykopowiczem i zaraz poleci się na Policje z byle powodem).

PS.Musze was zmartwić bo Rafonixowi nic nie zrobią Miśki.

#rafonix
  • 29
@IceShandy: mozliwe ze Rafonix to lepa na facjate uratowal gosciowi zycie a poza tym to zgadzam sie w 100% z twoja opinia w latach 90 tak przewaznie zalatwialo sie sprawy pod blokiem nikt nie dzwonil po policje kazdy znal swoje miejsce i panowal wiekszy szacunek czy to do osob starszych czy kolegow- nastaly czasy internetowych napinaczy i tylko internetowych... przykre
@sivyjara: Trafiłeś w sedno.Teraz nastała era BOGÓW INTERNETOWYCH.Siedzi jeden z drugim na dupsku przez cały dzień i napieprza w klawiature.WSZYSTKO dla fejmu w internecie bo przecież będę znany to mi zbiją ziomki piątke wirtualną.
@sivyjara: No ja pamiętam doskonale lata 90, kiedy każde wyjście nad Wisłę w Warszawie mogło skończyć się oklepem. Pamiętam jak wychodziliśmy z pubu i troglodyta bez karku zepchnął naszą koleżankę ze schodów i pajęczakom z liceum (czyli nam) kazał "#!$%@?ć" bo ekipa wjeżdża.
To ja Ci dziękuję za taki szacunek i znajomość swojego miejsca.
@IceShandy: Zdecydowanie tak, dlatego że odpowiednie słuzby reagują szybciej, co nawet patologia zajmująca się łamaniem prawa przyznaje. Ciekawe dlaczego z wymuszeń na starówce przerzucili się na karuzele VAT? Przecież wg teorii lansowanych pod tym tagiem o wiele łatwiej robić formę na siłowni i lać pałą.
@Praetorian2002: Mowisz o bezmozgich ludziach bez wyobrazni tez bylem w wieku Kuracyji ale mialem swiadomosc by nie zaczepiac starszych czy silniejszych a tymbardziej nie wpadalem im pod dom i nie robilem fotek Rafonix postapil lipnie ze zabral ziomkow na goscia ktory wazy 40kg
@Gumaa: Kuracyja wlasnie wychodzi z piwnicy postanowil ze wezmie sie za siebie zapisal sie na silownie wyszedl do ludzi nabral chlop masy poznal dziewczyne przyszlosc stoi przed nim malowana xD - alternatywna wersja przyszlosci
@Praetorian2002: Mylisz pojęcia.
Piszesz o gangsterach co w latach 90' trzymali za "pysk" Polskę ,a tutaj rozchodzi się o "cios" z plaskacza chłopaczkowi ,który uważał ,że może wszystko BO GO INTERNET CHRONI.
A jeśli już poruszyłeś ten temat to ja Ci powiem inaczej.Świat się rozwija to i grupy przestępcze się rozwijają.Po co mają latać z pałami i robić wymuszenia ,skoro w garniakach mogą sobie wygodnie siedzieć i w białych rękawiczkach okradać
@IceShandy: hola hola.zapomniales o największym bogu internnetowym od którego wszystko się zaczęło i który wyzywa ludzi w internecie a na konfrontacje wychodzi tylko z obstawa i z zaskoczenia bije słabszych od siebie. wiesz z tym szacunkiem to bywa tak, ze trzeba wiedzieć jak i umieć na niego zapracować. twój bóg rafonix którego masz jako wzor cnot męskich nie dość ze zachował się jak tchórz to jeszcze jak idiota nagrywając swój czyn
@IceShandy:
poczekaj, ale to pierwszy Patafianix twierdził, że on tak tylko w internecie, a w realu to nie wolno. To takie prawo Kaduka: ja w internecie obrażam, znęcam się nad ludźmi, ale to jest internet tu wolno, jak ktoś ma coś do tego to na policję. A jak kuracyja zrobił to samo, tylko w realu, to nie wolno
Po drugie: grupy przestępcze zmieniają profil, bo się już nie da chamską siłą
@empirethesan: zamknij twarz typir i nie szczekaj skoro nie widziales transmisji z instagrama on byl z jednym typem ktory to nagrywal bo rozdzielili sie aby go znalesc. Wiec przstan wierzyc we wszystko co Ci napisza malolaty
@empirethesan: Zacznij może czytać ze zrozumieniem jeśli potem odpowiadasz:

twój bóg rafonix którego masz jako wzor cnot męskich

Ad1.

Dla mnie Rafonix jest obojętny jak i reszta "śmietanki towarzyskiej" oglądałem go z tego samego powodu co Magicala i Mahonka czyli DLA ROZRYWKI ,DLA POPRAWIENIA HUMORU

Co do reszty ,Rafonixa większość osób nienawidzi ale powiem tak.Jak robił telefony to każdy był zafascynowany ,jak #!$%@?ł mieszkanie po tym jak się #!$%@?ł to tak