Wpis z mikrobloga

@Cheater: Całę szczęście takie staroświeckie myślenie jak twoje jest coraz mniej powszechne. Współcześni ludzie widzą, że las to nie jest tylko plantacja jak pietruszka czy marchewka. Nawet leśnicy o tym dobrze wiedzą, według współczesnego modelu gospodarki leśnej w naszym kraju nie wycina się wszystkich starych drzew jak leci, ale zostawia się część starego drzewostanu.
Życzę trochę otwartości umysłu na nowe wiadomości i jeśli się z czymś nie zgadzasz to proszę o
  • Odpowiedz
@Cheater: +1, przecież sama nazwa wskazuje las gospodarczy XD ale ci co tego nie rozumieją biją pianę. Przecież nikt nie ścina 400letniego grabu bo 'mu się tak podoba' tylko głównie sosna właśnie 80-120 lat i pod piłę bo najlepszy wiek rębności i najlepsza jakość drewna
  • Odpowiedz
@Cheater: Zwykle nie zabieram głosu na tematy o których nie mam pojęcia, dlatego o lasach i leśnictwie mogę się wypowiadać bez pohamowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te dane które pokazałeś znam bardzo dobrze, na nich się między innymi opiera się mój pogląd na LP.
I dlatego powinieneś wiedzieć, że współczesny las to nie jest taka sama plantacja jak marchewki czy pietruszki. Polscy leśnicy robią dużo dobrej roboty
  • Odpowiedz
ekooszolomom

ignorantom

bandę przygłupów i analfabetów drących mordy

głupotę ekooszołonów

wyrąb, wycinka, rąbanie


@Cheater: Janek, ale po tym jak Cię wyrzucili z rządu to miałeś się uspokoić...
  • Odpowiedz