Wpis z mikrobloga

@Kuracyja PROPSY dla Ciebie - przeprosiłeś go, niby wiesz, nic, tak?

A teraz #!$%@? go #!$%@?ć z dupy na psach. Spiewaj jak kanarek. #!$%@? go po jaja, wszystkich co tam byli, daj zdjęcia, popłacz się. Jesteś bohaterem którego potrzebowaliśmy - Koniem Trojańskim wykopu, który wjechał prosto w odbyt Patofonixa.

Nie #!$%@? tego.

#rafonix #patostreamy #danielmagical
  • 7
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: mysle, ze ten chlopak wolalby o tym zapomniec, wstyd mu i go boli, ze jego wizerunek jest publiczny. I chce to przeczekac. Mam nadzieje, ze sie czegos nauczyl i ludzie zapomna i pojda po rozum do glowy i przestana wlaczac streama Rafona i skonczy mu sie doplyw kasy.
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: współczuję podejścia, jak dla mnie to mega frajerstwo zwłaszcza, że sam pisał "jestem na mc na słowackiego. bez obstawy. czekam" jakby teraz na suki poszedł to by był #!$%@? fest;d już i tak pewnie życia nie będzie miał w Piotrkowie
  • Odpowiedz
@el0bitz: "prawilniaku" z podstawówki, siedział bez obstawy, dostał w ryj z przyczajki od byka z obstawą, jeden #!$%@? - byłoby to mega zagranie taktyczne. Swój styl życia "ulicy" zachowaj jutro na długą przerwę
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: mega zagranie to by było jakby mu oddał.. jego wiadomość na wykopie można było odebrać jednoznacznie "chodź pod maka będziemy się nap*erd*lać". dobrze wiedział, że skoro go szuka po Piotrkowie to, że tam wpadnie zwłaszcza, że z miejsca, które rafon nagrywał przed pokazaniem jak mu daje liścia, a do maka na Słowackiego nie jest jakoś daleko.. sam fakt, że typ go stalkował jest słaby i każdy człowiek by się zdenerwował.
  • Odpowiedz
@el0bitz: Ty widziales kiedys solowke? Chociaz na filmie? Bo lordoza mu zaladowal z partyzanta, a nie ze staneli naprzecziwko siebie i ogien. Jakby mu noz wbil w plecy to tez bys napisal ze sam go tam wołał wiec przyszedl?
  • Odpowiedz
@lwieserce95: widziałaś* jak już kolego;) to że tak nie było, nie znaczy, że ta wiadomość od Kuracyji tak nie wyglądała.. chociaż zabawne jest, że Rafonix taki street fajter na filmikach, a mu tylko liścia wywalił.. tym bardziej nie ma sensu zgłaszania go na Policje, bo typek i tak już skończony w sieci i nawet jeśli akcja była ustawiana przez Kuracyje aby sprowokować rafona (widziałam jakieś tam screeny na wykopie) ;d mam
  • Odpowiedz