Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiałem się, po co #rozowepaski robią sobie na okazje typu wesela, studniówki, czy inne bale, takie wymyślne fryzury, jakieś dziwne warkocze, zawijańce, itp. (wybaczcie za brak fachowej terminologii, ale nie znam się na fryzjerstwie). Przecież i tak najlepiej wyglądają w zwykłych prostych, ewentualnie pofalowanych włosach, a w takich fryzurach często wyglądają po prostu śmiesznie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #pytanie #gownowpis
  • 9
@brzytew: No bo tak zazwyczaj jest xD natchnął mnie fakt, że na fejsie wyskoczyło mi zdjęcie jakiejś dziewczyny z takim dziwnym przedziałko - warkoczem, który wygląda paskudnie, a na profilowym ma piękne, proste, długie włosy, w których wygląda tysiąckroć lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marzyciel233: jeszcze wchodzi aspekt pokazania się przed rodziną którą widzi się raz na kilka lat. I przecież nikt się wtedy nie pokaże w dresie, nawet gdyby nie było przyjęte że na uroczystości powinno się wyglądać conajmniej schludnie.

Ale to się chyba już trochę zmienia. I moda też się zmienia. Samo to że ślubne fryzury najbardziej modne w tej chwili, to takie luźne które wyglądają jak szybko upięte w domu. Już mało