Wpis z mikrobloga

Szkoda że są tu osoby którym "wyczyn" Rafonixa imponuje i go popiera, nie wiedziałam, że siedzę tu z dresiarstwem i sebolstwem. Od kiedy fakt posiadania mniejszej siły fizycznej, przegrana w starciu siłowym/słownym oko w oko powoduje że dana osoba nie ma racji w swoich przekonaniach czy działaniach? @Kuracyja mam nadzieję że ochłoniesz i cofniesz swoje przeprosiny i "podziękowania za strzał".
#patostreamy #rafonix
  • 14
@nutsheell: Nie chodzi o to, że "wyczyn" rafonixa jest "WYCZYNEM" i komuś to imponuje. To jest równie żenujące co, stalkowanie i gnębienie lordozy - akcja = reakcja, rafonix zareagował jak typowy sebol, a kuracyja chyba czul sie bezkarny - no ale dosięgła sebolska siła i to sie nazywa karma, karma za próbe umoralniania i próbę dobycia atencji.
@nutsheell: Właśnie chodzi o te przeprosiny i podziękowania. Nimi udowodnił że nie ma racji i nie stoi za swoim zdaniem. Rafon zrobił co zrobił i w sumie to nie chcę tego oceniać, ale ludzie cisną właśnie z tego ukorzenia się, nie z samego "starcia"
@Marns9: Zwracasz uwagę - czy to bezpośrednio czy poprzez media, w których ta osoba siedzi, a jak nie pomoże, to możesz zgłosić sprawę i zamieścić informacje o tej osobie - zdjęcie i konta miałeś, szybko zostałby namierzony, a tak dajesz lepa, i srasz się czy wykopek tego nie zgłosi, bo tak, jak prawo stało po twojej stronie, tak teraz stać bedzie po jego.