Wpis z mikrobloga

@PomidorovaLova: Ale tym ludziom nie pomożesz, bo oni dochodzą do wniosku że po prostu mogą być pasożytem na społeczeństwie, bo mają do tego warunki, i tak jest im po prostu wygodnie. Ot, polskie NEETy. Jedyny sposób żeby ich z tego wyciągnąć to zabrać im wygodny #!$%@?łek i zmusić do pracy.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Dzisiaj moja twarz przeszkadza co bardziej kapryśnym dziewczynom, ale jak byłem dzieciakiem i nastolatkiem, rówieśnicy z powodu mojego wyglądu mnie odrzucali, wyśmiewali lub po prostu nie brali na poważnie. Na pewno izolacja nie miała wpływu na deficyt umiejętności społecznych, prawda? Pracuję nad sobą, próbuję działać, ale niech mi nikt nie wmawia, że mój wygląd nie jest źródłem moich problemów i niektóre z nich mogę nigdy nie przezwyciężyć.
  • Odpowiedz
nosicie #!$%@? okulary


@Topinambur97:
Tia, niektórym przeszkadza sam fakt okularów, a dużej wady nie pokonasz łatwo i tanio (czasem przed odpowiednim wiekiem nie można, a czasem w ogóle.

Może dlatego, że śmierdzisz, masz tłuste włosy i zero #!$%@? pieniędzy, żeby się ubrać
  • Odpowiedz
za kazdym razem kisne jak normalni ludzie wyszydzaja pojecia dziedzicznosci genow czy wplywu srodowiska na czlowieka, jakby to nie mialo zadnego znaczenia. xD eksperci od siedmiu bolesci. cos jak janusze probujacy zrozumiec pojecie depresji: wyjdz pobiegac, wyjdz do ludzi.
  • Odpowiedz