Wpis z mikrobloga

Pominę to że większość wypowiedzi na tagu #przegryw to trolling.Zdajesz sobie sprawę że większość ludzkiego życia to kwestia szczęścia i to że zwiałaś od swojej rodziny i to że ci się ułożyło też?
  • Odpowiedz
  • 1
Zdajesz sobie sprawę że większość ludzkiego życia to kwestia szczęścia i to że zwiałaś od swojej rodziny i to że ci się ułożyło też?


@patrzpan uważam, że wręcz przeciwnie. Większość ludzkiego dorosłego życia to efekty decyzji jakie podejmujemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@patrzpan nie, po prostu dostosowałam swoje cele do swoich możliwości. Wiele rzeczy na świecie dzieje się przypadkowo, ale jezeli twierdzisz ze to jak zyjesz to kwestia szczescia to znaczy ze nie masz kontroli nad wlasnym zyciem
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Żadne z nas nie ma i najlepsze co możesz zrobić to to zrozumieć i to zaakceptować. Z tego co czytałem to mieszkasz w USA. Myślisz że ludzie z tego filmu mieli 100% kontroli nad własnym życiem? Twoje, moje i innych życie to kwestia przypadku i nic więcej.
patrzpan - @PomidorovaLova: Żadne z nas nie ma i najlepsze co możesz zrobić to to zro...
  • Odpowiedz
  • 0
@patrzpan to są przypadki losowe które każdemu się mogą zdarzyć. Widzę że nie rozumiesz o co chodzi w temacie. Strach przed tym że może ci sie coś stać i możesz zginąć sprawia że dążenie do poprawy własnego bytu wydaje ci sie bez sensu? To kim będziesz i co osiągniesz zależy wyłącznie od ciebie i od twojego charakteru. Charakteru się nie wybiera ale też można nad nim pracować
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: >udało mi się osiągnąć to co sobie zaplanowałam mimo że wszystkie znaki

na niebie i ziemi wskazywały że

najprawdopodobniej wyląduję pod mostem.

Zaplanowalas sobie sprzatanie kibli po jakichs meksykanskich szczurach w USA? Xd
@patrzpan
  • Odpowiedz
Rodzice miłości nie dali? Nie przytulali? No #!$%@? sorry, ale tacy byli ludzie tamtej epoki, że nie dawali #!$%@? o takie "pierdoły" jak uczucia. Jak smutne by to nie było, to takie było myślenie, że wychowanie kończy się na dawaniu żreć i dachu nad głową.


@cdwdj: serio jest coś takiego stwierdzone?
  • Odpowiedz