Wpis z mikrobloga

Słuchajcie ateiści mam do was proste pytanie na które nie macie odpowiedzi: kto stworzył świat?
Tylko Bóg mógł stworzyć świat i to jest jedyne logiczne wytłumaczenie. Nawet jeśli był wielki wybuch to ktoś musiał go zapoczątkować. I to jest jedyna prawdziwa logika. Nie wiem, ale wasza ateistyczna, żydowska "logika", że niby coś może powstać z niczego jest bez sensu. Logika prawdziwa mówi coś innego. Nie jestem w stanie zrozumieć jak ktoś może nie wierzyć w Boga. W takim razie kto stworzył świat? Trzeba być szalonym żeby nie wierzyć.

#wiara #religia #ateizm #ciekawostki #filozofia #katolicyzm #swiat
zegarekquartz - Słuchajcie ateiści mam do was proste pytanie na które nie macie odpow...

źródło: comment_fCts4JkRutOcGUx6N2bQYabBS39yZbGt.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zegarekquartz: ok. 13,799 ± 0,021 mld lat temu dokonał się Wielki Wybuch – z nieskończenie gęstej i gorącej osobliwości początkowej wyłonił się Wszechświat (przestrzeń, czas, materia, energia i oddziaływania).

Teoria ta opiera się na obserwacjach wskazujących na rozszerzanie się przestrzeni zgodnie z metryką Friedmana-Lemaître'a-Robertsona-Walkera. Przemawia za tym przesunięcie ku czerwieni widma promieniowania elektromagnetycznego pochodzącego z odległych galaktyk, zgodne z prawem Hubble'a w powiązaniu z zasadą kosmologiczną. Obserwacje te wskazują, że
  • Odpowiedz
@zegarekquartz:

Nie wiem, ale wasza ateistyczna, żydowska "logika", że niby coś może powstać z niczego jest bez sensu. Logika prawdziwa mówi coś innego. Nie jestem w stanie zrozumieć jak ktoś może nie wierzyć w Boga.


No ale przecież Bóg powstał z niczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak można, będąc wojującym katolikiem, powołując się na własną logikę zaprzeczyć istnieniu Boga? Epic Fail
  • Odpowiedz