Wpis z mikrobloga

Cześć!
Dzisiaj ruszamy na najważniejszą górę w historii polskiej turystyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę z przypadku, bo w planach mieliśmy spacer na Kopę Kondracką. Jesienią jest tam pięknie. Na przełęczy natomiast okazało się, że szlak na Giewont jest niemal kompletnie pusty - taka okazja mogła się już nie powtórzyć. Jeżeli zamierzacie się kiedyś tam wybrać, to zerknijcie, o co tyle hałasu. I obowiązkowo: "To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do znaleziska tutaj:
https://www.wykop.pl/link/4341383/kopa-kondracka-i-giewont-z-przypadku/

Z góry dziękuję wszystkim wykopującym :)

Wołam osoby, które wyraziły na to chęć. Jeżeli masz ochotę się dopisać, możesz dać znać na PW lub zrobić to w komentarzu.

#gory #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania #turystyka #tatry #gorydlazielonek
źródło: comment_MIQzDTIRrKuy3G0tyeZpYRXwgPS7AK9Q.jpg
  • 21
@frez: Chłopek tak, a z Orlej tylko Granaty póki co. Ale po prostu nie lubię się pchać tam, gdzie nie wiem, czy sobie poradzę. Wolałem więc się póki co stopniować sobie trudności. Może w tym roku wybiorę się na jakiś odcinek OP :)
@ZielonyZwyboru ja polecam OP który wg mnie jest bardzo demonizowany w Polsce... Jest to szlak turystyczny i tak trzeba go traktować. Skoro chłopka zrobiłeś to tym bardziej OP. Możesz zacząć tak jak mówisz odcinek granatów zrobić a potem na następny dzień Zawrat kozi :)