Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o ok 10 poszedłem wbić ze 2 gwoździe w garażu bo zepsuła mu się tam półka...
Juz 5u sąsiadów przyszło i pytało się jak tak można w święto pana najwyższego chrystusa jezusa nazarejskiego syna boga naszego który przyszedł zgładzić grzechy nasze itd itd pracować bo przecież jest święto i nie można bo buk się obrazi ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#bekazkatoli #kosciol #katolicyzm #ateizm

  • 16
@murzynekkk: ja teraz mieszkam na wsi, ale takiej głębokiej, dużo starszych osób i w ogóle. Kiedyś mi sąsiadki zwróciły uwagę, że nie wolno mi sprzatac klatki w niedzielę, bo to nie wypada. I co? To było rok temu, od tamtej pory przynajmniej 5 razy widziałam, jak w niedzielę sprzątają klatkę. A dzisiaj boże ciało, wyskoczyłam do osiedlowego po mleko, ta sama sąsiadka robiła duże zakupy, w godzinie rozpoczęcia mszy xd także
@ravau: @agaja:

Nikt nie powiedział że gwoździe wbijałem pół dnia i nikt nie powiedział że wszystkie te osoby przyszły w jednym czasie...
Domy są prawie po każdej stronie jak to typowe osiedle i w takich godzinach sąsiedzi przebywają na zewnątrz bo ciepło itd więc co to za problem usłyszeć jak ktoś na$#@rdala młotkiem?


Pozdrawiam cieplutko( ͡º ͜ʖ͡º)