Wpis z mikrobloga

kawa mrożona z mlekiem ryżowym+budyń jaglany ;) ogólne to dzisiaj jest ostatni dzień maja, czyli teoretycznie koniec #veganmay i mi trochę smutno, bo nawet polubiłam tu wrzucać jedzonko, no i jednak sporo osób do mnie pisało na priv, pytając o przepisy czy rady, to było bardzo miłe :) no i nie wiem teraz co zrobić z tym tagiem, bo jednak trochę obserwujących jest, pomyślę xD
i co do samego założenia tagu: miesiąc na weganizmie mnie utwierdził w tym, że do mięsa na pewno nie wracam. jeszcze chyba nie jestem gotowa żeby zostać weganką na 100%, muszę trochę swoje życie póki co ogarnąć, ale na ten moment na pewno rezygnuje z jajek i laktozy, a co będzie dalej, to pokaże czas ;) miałam kilka odstępstw od diety podczas tych 31 dni, ale nie takich odstępstw, że się stołowałam w KFC xD czułam się tak samo jak zawsze, nawet trochę lżej, bo jadam obecnie praktycznie tylko warzywa i owoce sezonowe. utwierdziłam się też w przekonaniu, że wiadome działanie strączków nie ma już na mnie żadnego wpływu i mogę jeść hummus na śniadanie, obiad i kolacje xD no i to chyba tyle, jak ktoś ma jakiś pomysł jak dalej rozwijać tag i rozbujać bardziej wege tagi na wypoku, to czekam na propozycje ;)
#wegetarianizm #weganizm #gotujzwykopem
Pobierz arsaya - kawa mrożona z mlekiem ryżowym+budyń jaglany ;) ogólne to dzisiaj jest ostat...
źródło: comment_67K7Qfwm4GNTkrYMa0AacdKtvrVhEMdi.jpg
  • 16
no i nie wiem teraz co zrobić z tym tagiem, bo jednak trochę obserwujących jest, pomyślę xD


@arsaya: tag #eksploracjakomosu (tak, komosu) ma ponad 600 obserwujących. Każdy tag ma jakąś historię założycielską (mit? ;)).

#veganmay to Twój tag o wege, który powstał w maju. Myślę, że śmiało możesz kontynuować, jeśli masz ochotę :)
@mlody18: dobrze wiedzieć, planuje spróbować sobie we wrześniu, jakieś rady? Jak zacząć żeby nie mieć problemów z brzuszkiem? Bo z tego co oglądałem na yt dużo osób nagle na diecie weganskiej na problem z trawieniem
@Katerpillar: Myślę, że po prostu nie warto wskakiwać na głęboką wodę tylko zacząć jedynie od ograniczenia produktów odzwierzęcych. Na przykład zamiast od razu przeskakiwać z mięsa na strączki należałoby stopniowo zmniejszać ilość mięsa, a ilość strączków zwiększać. Jeżeli chodzi o nabiał to wg mnie nawet jak od razu przerzuciłbyś się na napoje roślinne to brzuch byłby zadowolony, bo mleko częściej szkodzi niż daje coś dobrego :D
Ale ja ekspertem nie jestem,