Wpis z mikrobloga

To jest jeden z tych wieczorów gdzie spać jeszcze mi się nie chce, a zobaczyć serial jakiś konkretny to też średnio. W takich chwilach potrzebuję jakiś Kuchennych Rewolucji, Projektu Lady czy Warsaw Shore. Ale jestem z tym na bieżąco. Jakie są jeszcze takie rakowe odmóżdżające programy?
#nocnazmiana
  • 18
@MaddoxX1911: no bo nie jestem inteligentem i wieczorami po ciężkim dniu nie czytam nic na temat fizyki kwantowej czy sytuacji politycznej w Kamdodży. I po prostu czasami chcę spędzić wieczór oglądając totalne pierdoły, które nic nie wnoszą do mojego życia. Tak po prostu mam ochotę przed snem zobaczyć coś takiego.
@atestowanie2: co ty, wątpie. oni by nie ogarneli grania przecież. to są tacy ludzie. napoleon np. niedawno się zapił i umarł bo miał depresje. to nie mogą być aktorzy bo spójrz na ich dłonie jakie spracowane. a nie są na tyle ogarnięci żeby grac i mówić co im się każe. czy np. rysiek był w pierdlu bo #!$%@?ł komuś xD o a jeden chciał zgwałcić swoją babcie (o tym było w
@consummatumest: Ale ja nie mam na myśli, że to profesjonalni aktorzy, którzy mówią dialogi układane przez sztab scenarzystów. Mam na myśli coś w stylu - idziemy na wieś z kamerą, szukamy jakiegoś delikatnie głupiego mieszkańca i oferujemy mu kilka stówek jak przed kamerą będzie udawał, że zakochał się w innej "aktorce". Nagrywamy kilka scen, które są całkowicie improwizowane i mamy gotowy odcinek.
@atestowanie2: a to być może coś w tym jest, ale zobacz, że w każdym odcinku jest pod koniec podawany adres na który wysyła się zgłoszenia. oni chyba za taki jeden 'odcinek' 2 stówy mają. na pewno jest to podkręcane przez tv, ale wydaje mi się, że te historie są w większości prawdziwe i oni są prawdziwi. może niektóre sceny są stworzone, ale wszystko jest w miare naturalne. w sensie, że bohaterowie
Ciekawy program, sympatyczne chlopaki, posmiac sie mozna ale zyczyc im powodzenia aby sobie na swoj sposob zycie ukladali ale z drugiej strony to smutne ze tak zyja