Wpis z mikrobloga

@VCO1: Był na aukcji za 3K $,potem cena spadła wczoraj o prawie połowę,niestety ale jak wróciłem z pracy to ktoś go kupił.To drugi który sie pojawił,pierwszy zniknął w ciągu 4 godzin.Dalej mam nadzieję choć to wątpliwe aby było wiele szans na kupno.Około 120 zbudowano na warsztatach.Moog podobno go nie planuje produkowac na szersza skale zaznaczał.Mam nadzieje jednak ze to nie bedzie prawda i nie skonczy jak BFAM.
@VCO1: nie będę się spierał
jak dla mnie to jest kopia Fendera Rhodesa z bajerami :)
to jest kwestia konstrukcji, kiedyś liczyłem sobie ile potrzeba przystawek gitarowych dla takiego pianka to mi wyszło 13, bo 76 klawiszy - całość policzyłem na 6k zł. Do tego wyważone pianko, dobre 2k zł. Do tego fendorowy kamerton na sprężynkę, którego w żadnym sklepie nie uznasz, a do tego trzeba dobrego ślusarza, kolejne 3k zł.
@pablitto: no co, kupujesz drucik, wiertarka i jazda. Kumpel przezwajał pickup od Gibsona

A co do Waldorfa, nie jest wart bo nie jest instrumentem elektromechanicznym tylko DSP. Gdyby rzeczywiście miał pickupy jak Rhodes to by był. No ale jest Fender Rhodes 7, więc czemu Waldorf miałby robić klona Rhodesa w tym przedziale cenowym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No chyba, że tych Rhodesów już nie produkują