Wpis z mikrobloga

Zadbamy o wasze zakola i bujne czupryny. Dziś od nas #rozdajo 3 x krem przeznaczony do codziennej stylizacji każdego rodzaju włosów od American Crew zupełnie #zadarmo

Nie niszczcie włosów kiepskiej jakości kosmetykami! Zapraszamy DO SKLEPU do końca tygodnia do każdego zamówienia powyżej 150zł dorzucamy krem do włosów od American Crew za darmo. A od 200zł dodatkowo koszty wysyłki bierzemy na siebie.

Plusujecie do poniedziałku do 09:00. Zapraszam również zielonki z kontem założonym przed publikacją tego posta.

#fryzjer #barber #brodaboners #broda #cebuladeals
BarbershopGentleman - Zadbamy o wasze zakola i bujne czupryny. Dziś od nas #rozdajo 3...

źródło: comment_pNdpuWIs7dTFuAxYifdsYkfh8zpALrCS.jpg

Pobierz
  • 116
@BarbershopGentleman

Cześć Mirku.
Poszukuję pomady o mocnym chwycie do slick back'a, posiadałem ostatnim razem uppercut deluxe pomade ale jednak nie spełnia moich oczekiwań. Glownie zależy mi na tym, żeby fryzura wytrzymała cały dzień i nie zaczęła się rozpadać na boki i nie świeciła się zbyt mocno. Coś podpowiecie?
@bakter: do klasycznego slick backa idealne są pomady wodne ale te nadają jednocześnie wysoki połysk.

Jeśli masz włosy mocne i trudne do ułożenia będziesz potrzebował kasmetyku z mocnym chwytem, mogę Ci polecić:
1.SUAVECITO - wodna pomada, mocny chwyt, wysoki połysk
2.DAPPER DAN - glinka, mocny chwyt, matowe wykończenie
3.CEMENT - glinka, bardzo mocny chwyt, matowe wykończenie

Jeśli masz delikatne włosy, nie będzie Ci potrzebna aż taka moc a