Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnie

Szybkie ogłoszenia i oficjalny temat do zadawania pytań.

Jak słusznie zauważył jeden z Mirków, nie ma sensu wołać za każdym razem obserwatorów tagu do wszystkich opcji dialogowych. Dlatego rezygnuję z korzystania z głównego tagu #lacunafabularnie w opcjach dialogowych oraz tagów postaci czyli #lacunafabularniezuhanti #lacunafabularnieqatna #lacunafabularnieardames i #lacunafabularniemanhotep

Zamiast tego pozostanę przy wołaniu graczy do każdej opcji dialogowej z osobna oraz dodam tag do czarnolistowania #lacunafabularnieczarnolisto dla osób, które nie chcą widzieć treści związanych z grą. Z góry przepraszam wszystkich za zamieszanie, to mój pierwszy raz.

tl;dr Będziecie zawsze wołani do decyzji, nie używajcie tagów do nawigacji po wpisach

Przypominam link do zasad

----------------

W tym temacie zapraszam również do zadawania wszelkiego rodzaju pytań, na które postaram się na bieżąco odpowiadać. Pytania i odpowiedzi w jednym miejscu powinny rozwiać wszelkie wątpliwości.
Pytania z poprzednich wpisów:

Q: Długą masz tę grę?
A: @Zbigniew55 ponieważ zaczynamy od jednego wyboru dziennie, nie będzie ona dłuższa niż 10 dni. Dla niektórych postaci i decyzji gra może skończyć się wcześniej.

Q: Fajny pomysł, szanuję, długo nad tym myślałaś?
A: @Matikkkii1 Przygoda jest jeszcze nieskończona, pracuję nad nią głównie w pracy i do tej pory wyszło około trzech godzin.
  • 8
  • Odpowiedz
@lacuna: czy przemyślałaś ile będziesz miała z tym roboty? masz 3 bohaterów, zakładając że z każdej sytuacji będą 2 wyjścia, to już przy piątym wyborze masz 2^5 czyli 32 opcje na jedną postać czyli razem 96, chociaż pewnie do niektórych nawet nie będzie chętnych ale i tak sporo... chyba że szybko połowa decyzji się skończy śmiercią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kien: Odpowiem na to pytanie pytaniem. Każdy człowiek ma 2 rodziców, 4 dziadków, 8 dziadków, 16 pradziadków itd. Jeżeli będziemy szli cały czas pokoleniami do góry, za pokolenie przyjmując 25 lat dla prostych rachunków to nagle okaże się, że w okolicach wiktoriańskiej Anglii mamy więcej przodków, niż było ludzi na świecie. Jak to możliwe?

Odpowiedzią na postawione przeze mnie pytanie jest znane internetowe powiedzonko "incest is wincest", odpowiedź na Twoje
  • Odpowiedz
@barwus: Wołam zawsze do ostatnich decyzji, jeżeli wejdziesz do zabawy od 6. etapu, to zawołam Cię do 7. Jeżeli natomiast nie zaplusujesz 7. to nie zostaniesz zawołany do 8.
  • Odpowiedz