Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, zauroczyłam się.
Znamy się od trzech lat - pracujemy w tej samej firmie. I przez te trzy lata było między nami mnóstwo śmiechu, flirtu, aluzji i rozmów. On raczej też jest mną zainteresowany, bo nie raz słyszałam z jego ust "gdybym tylko miał taką dziewczynę jak ty", wszystkie moje sprawy traktował priorytetowo i zawsze wita mnie z dużą radością. Odkąd pracujemy przy jednym projekcie, jest jeszcze goręcej. A tej nocy miałam o nim taki sen erotyczny że nawet nie mogłam mu w oczy spojrzeć. Nie mam niebieskiego od roku, bo to byłoby nie fair biorąc pod uwagę że i tak on zajmuje moje myśli.

Ale... On jest ode mnie 12 lat starszy, ma żonę i córeczkę w podstawówce.

Zastanawiam się czy powinnam zupełnie odpuścić (co pewnie będzie mnie męczyć do końca życia), czy może zaryzykować mały romans.
Co uważacie?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 66
Byłoby nie fair mieć niebieskiego bo tak cię kręci żonaty kolega z pracy ... hmmm ... Przemyśl co ty piszesz. Jak chcesz być dziewczyną do rżnięcia w jego wolnych chwilach to się nie zastanawiaj.
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania ja bym nie chciała mieć nic wspólnego z typem, który mając żonę i dziecko, jest w stanie bezczelnie flirtować z laską w pracy... Ale jeżeli jest Ci wszystko jedno, tzn jeżeli wisi Ci że będziesz brała udział w rozbiciu rodziny i jeżeli jesteś zainteresowana facetem któremu raczej nie można ufać jeżeli chodzi o zwiazek to czemu nie... Raz się żyje ))¯_(ツ)_/¯ jeżeli zależy Ci na czymś więcej niż tylko na bzykanku