Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, zauroczyłam się.
Znamy się od trzech lat - pracujemy w tej samej firmie. I przez te trzy lata było między nami mnóstwo śmiechu, flirtu, aluzji i rozmów. On raczej też jest mną zainteresowany, bo nie raz słyszałam z jego ust "gdybym tylko miał taką dziewczynę jak ty", wszystkie moje sprawy traktował priorytetowo i zawsze wita mnie z dużą radością. Odkąd pracujemy przy jednym projekcie, jest jeszcze goręcej. A tej nocy miałam o nim taki sen erotyczny że nawet nie mogłam mu w oczy spojrzeć. Nie mam niebieskiego od roku, bo to byłoby nie fair biorąc pod uwagę że i tak on zajmuje moje myśli.

Ale... On jest ode mnie 12 lat starszy, ma żonę i córeczkę w podstawówce.

Zastanawiam się czy powinnam zupełnie odpuścić (co pewnie będzie mnie męczyć do końca życia), czy może zaryzykować mały romans.
Co uważacie?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 66
  • Odpowiedz
@Milady88: nie nie byłby. Ale tak samo kobieta sama nie jest odpowiedzialna gdy uwodzi ją mężczyzna, który wie, że ona jest w związku i facetowi należy się działo na ryj. Tak samo tutaj mirabelka będzie współodpowiedzialna.
  • Odpowiedz
Nie mam niebieskiego od roku, bo to byłoby nie fair biorąc pod uwagę że i tak on zajmuje moje myśli.


do tego momentu uważałem OPkę za godną uwagi rozsądną kobietę

Ale... On jest ode mnie 12 lat starszy, ma żonę i córeczkę w podstawówce.


Zastanawiam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@?ę, jaki rak w komentarzach. Widzę że większość wykopków nadal przerzuca winę za zdradę na bogu ducha winną osobę, która nikomu niczego nie przyrzekała/ślubowała. OPka jest wolna, nie ma żadnych zobowiązań ani w stosunku do tego kolesia, ani w stosunku do jego rodziny. Jeśli faktycznie dojdzie do romansu, to będzie to romans z jego strony i to on będzie winien zdrady oraz rozbicia rodziny.
  • Odpowiedz
LuksusowaPani: @AnonimoweMirkoWyznania po tekście który miał być TYLKO komplementem (gdybym miał taką dziewczynę jak ty) nie możesz wnioskować że on na ciebie leci pustaku....może zwyczajnie jest miły i że dobrze cię zna, widocznie nie masz kija w dupie to pokazuje że jesteś fajna kobieta. Ale ty chyba za dużo sobie wyobrażasz. Generalnie nie rozumiem takich #!$%@? które z premedytacją uwodza żonatego i dzieciatego faceta.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchaj tych konserwatywnych ,,dziadków" z mlekiem pod nosem. Romanse też są dla ludzi. Ważna jest jednak świadomość (obopólna) tego co robicie.

Dawniej tak ludzie żyli, korzystali z życia. Tylko ciasny skansen PRL-u zakonserwował w Polsce takie wąskie, zero-jedynkowe myślenie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli jesteś na tyle bezwzględna, że nie będziesz miała wyrzutów sumienia (pamiętaj, że kiedyś to ty możesz być na miejscu jego żony) po opcji "romans" to tak, aczkolwiek osobiście bym nie mógł.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wieczna beka z typiar ktore szukaja facetow co maja nascie lat wiecej i juz zone xd wy sobie #!$%@? ogarnijcie mirka w swoim wieku ale nieeee bo to przeciez niedojrzaly jest haha

a tamten ma dobrze bo ma sikse ktora chetnie udostepni mu cipki na jego niestojacego kutacha haha
  • Odpowiedz