Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, zauroczyłam się.
Znamy się od trzech lat - pracujemy w tej samej firmie. I przez te trzy lata było między nami mnóstwo śmiechu, flirtu, aluzji i rozmów. On raczej też jest mną zainteresowany, bo nie raz słyszałam z jego ust "gdybym tylko miał taką dziewczynę jak ty", wszystkie moje sprawy traktował priorytetowo i zawsze wita mnie z dużą radością. Odkąd pracujemy przy jednym projekcie, jest jeszcze goręcej. A tej nocy miałam o nim taki sen erotyczny że nawet nie mogłam mu w oczy spojrzeć. Nie mam niebieskiego od roku, bo to byłoby nie fair biorąc pod uwagę że i tak on zajmuje moje myśli.

Ale... On jest ode mnie 12 lat starszy, ma żonę i córeczkę w podstawówce.

Zastanawiam się czy powinnam zupełnie odpuścić (co pewnie będzie mnie męczyć do końca życia), czy może zaryzykować mały romans.
Co uważacie?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 66
  • Odpowiedz
Byłoby nie fair mieć niebieskiego bo tak cię kręci żonaty kolega z pracy ... hmmm ... Przemyśl co ty piszesz. Jak chcesz być dziewczyną do rżnięcia w jego wolnych chwilach to się nie zastanawiaj.
  • Odpowiedz
Do czasu aż nie dowie się żona będzie fajnie.


@bartpl: albo póki nie pozna kolejnej malolaty, młodszej od autorki wpisu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania ja bym nie chciała mieć nic wspólnego z typem, który mając żonę i dziecko, jest w stanie bezczelnie flirtować z laską w pracy... Ale jeżeli jest Ci wszystko jedno, tzn jeżeli wisi Ci że będziesz brała udział w rozbiciu rodziny i jeżeli jesteś zainteresowana facetem któremu raczej nie można ufać jeżeli chodzi o zwiazek to czemu nie... Raz się żyje ))¯_(ツ)_/¯ jeżeli zależy Ci na czymś więcej niż tylko na
  • Odpowiedz
@cyckonauta: oj z tego co napisala, to koles jest tak chętny ze juz nie ma czego rozbijac. Pewnie się znajdzie jakas inna która będzie chętna do romansu. Kto wierny sadzi takie teksty, ze chcialby miec taka dziewczyne, daj spokoj.
  • Odpowiedz