Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Jaki samochod polecacie do kupna w UK?
Mój budzet to 5-5,5k funtow (bez ubezpieczenia i podatku)
Interesuje mnie segment C - VW Golf VI, Audi A3, Honda Civic VIII, albo cos innego :)
Auta bede glownie uzywal do dojazdow do pracy - okolo 70km dziennie (czyli roczny przebieg zakladam 18-19k)

Bedzie to moje pierwsze autko tutaj wiec koszty ubezbieczenia tez musze uwzglednic (chociaz przy wstepnym wyliczeniu nie bylo duzych roznic dla Insurance Groups).

Warto kupowac w komisie ? Jak wyglada sprawa gwarancji ktore tam daja?

#uk #samochody #motoryzacja
  • 40
  • Odpowiedz
@le_diavolo: Ta wiadomo, wszystko małym druczkiem, człowiek się uczy na błędach. Jednak spodziewałam się, że będą bardziej ugodowi i przyjaźni klientowi, a tu lipa. Tym bardziej, że to nie jedyna taka akcja.

@patrol798: @motoinzyniere: Mieliśmy trzy Vauxhalle, bo tanie i ubezpieczenie było niskie (w moim przypadku młodsze auta bardzo obniżały ceny OC i to był główny powód). Cóż, może i są tanie, ale ile napraw... Następne będzie Volvo albo
  • Odpowiedz
@harkan: szukaj a3 1.9tdi my opchnelismy z 2006 za 2.5k tylko. zero problemow przez 3 lata jeżdżenia. Bardzo ekonomiczny wiec tobie to na reke. No i przedewszystkim to audi wiec ma wyglad i nie zardzewieje po roku.
  • Odpowiedz