Wpis z mikrobloga

@dadzbog: Na zachodzie poradzili sobie z wieloma rzeczami, z ktorymi my mamy problemy :D Ale tak serio to zawsze bylo absurdem dla mnie jak trzeba kombinowac zeby z okolic Bandurskiego/Axentowicza dostac sie do centrum
@m200: mam auto na tablicach zpl i drugie na ZS. Gdy jadę tym na zpl to jestem cham i prostak a jak ZS to już jestem swój? Czy może chcesz powiedzieć ze w powiecie polickim (który dość mocno otacza Szczecin) jest więcej cymbałów za kierownicą niż w innych powiatach? Mi ostatnio zajechał drogę i ostro hamował kierowca volvo na blachach z Warszawy. Czy to oznacza, że wszyscy Warszawiacy do debile?
@magrusia: Autobus był częsciowo na środkowym pasie, a częściowo jeszcze na przystanku i została mała luka przed autobusem, a za tą luką stała L-ka. I sprytny Pan z lewego pasa zobaczył tą lukę stojąc na skrajnym lewym pasie i postanowił się niepostrzeżenie wcisnąć, mimo że autobus już tam stał. Zaczął się wciskać po czym kierowca autobusu go strąbił i słusznie. L-ka widząc całe to zamieszanie postanowiła się zmyć na prawy pas
@kubapolice: @m200: @Piratez:

W kazdym wiekszym miescie ludzie wkurzaja sie na kierowcow z pobliskich mniejszych miejscowosci bo ci zazwyczaj jezdza troche zbyt malo sprawnie jak na warunkie miejskie.
Ale ZPL akurat w ogole juz nie ma takiego wydzwieku wedlug mnie bo jedzi na nich mnostwo ludzi, ktorzy w miescie spedzaja wieksosc dnia.

Ale za to ZGR... ;p
@b4kus: no właśnie. ZPL to Police, Kolbaskowo, Dobra, Mierzyn czyli generalnie sypialnie Szczecina. I ci ludzie jeżdżą głównie po Szczecinie. Te pierdy Pirateza są jak walka „ze słoikami” w Warszawie o to łyko jest większym warszawiakiem.