Wpis z mikrobloga

@Piratez: K---s najpierw wpieprzył się przed autobus w korku, przez co zblokował cały pas w prawo na malczewskiego, gdzie była zielona strzałka. Potem stanął na światłach i zatrzymał się na zielonym świetle, aż zrobiło się żółte i ruszył, a autobus został na czerwonym. Mam film z końcowej części zdarzenia.
  • Odpowiedz
@dadzbog: prawie w tym samym miejscu rok temu jakaś baba blokowała w ten sam sposób tira, było we wszystkich mediach i chyba straciła prawko, więc jak masz filmik to wrzucaj na YouTube i podeślij na bagiety i jakiejś tv
  • Odpowiedz
@dadzbog: Możecie też zobaczyć na zdjęciu, które zostało zrobione zanim zacząłem nagrywać filmik, jak długo przed nim nic tym pasem nie jedzie. Świadczy to o tym, że cała akcja rozpoczęła się jeszcze jak staliśmy w korku na czerwonym, a przed nim były ze dwa samochody osobowe.
  • Odpowiedz
@Krupier: mówisz tak bo sam masz auto na tablicach ZPL? i przypadkiem taki sam model jak na foto?

@dadzbog: film podeślij policji, z gwiazdą z zielonego peugeota która wywinęła taki sam numer na Malczewskiego sprawa skończyła się w sądzie
  • Odpowiedz
@b4kus: Jak dla mnie brakuje jakiejś komunikacji na wskroś, bo dostać się z bandurskiego gdzieś dalej niż do rodła to dramat. Gdzieś tak rozmyślałem nad tym i stwierdziłem, że na warcisława od góry do dołu powinien iść tramwaj.
  • Odpowiedz