Wpis z mikrobloga

@Kuplerstwo: Czytam komentarze nie wierzę xD
To wszystko są jednak brudasy i śmierdziele skoro niesamowitą rzeczą jest ABSOLUTNIE PODSTAWOWA kąpiel/prysznic przynajmniej 2 razy dziennie - rano i wieczorem. W lato, gdy jest gorąco nawet i 3 razy - rano, po pracy i wieczorem.
ja i tak cały dzień siedzę w klimie w pracy albo w samochodzie więc nie pocę się jakoś bardzo


@Kuplerstwo: nie tylko o pot chodzi, ale też kurz i zanieczyszczenia z powietrza, różne pyłki. Jak masz różową to weź sobie płatek kosmetyczny z płynem micelarnym i zobacz czy zostanie idealnei czysty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A mnie zastanawia co się takiego dzieje z ciałem podczas tych 8 godzin leżenia i oddychania w czystej pościeli że absolutnie konieczne jest branie prysznica rano.


@GrzegorzPorada: nawet jakbyś się budził idealnie czysty i nie wydzielał kropli potu ani innych wydzielin to jednak będziesz bardziej świeży wieczorem po 12 godzinach od ostatniego mycia się niż po 24.
Po jednej nocy już pościel jest brudna, nie mówiąc o piżamie - codziennie trzeba by zakładać nową...


@MinnieMouse0: ja tak robię, bo dla mnie szorty do spania to jak majtki i dziwnie by było chodzić dłużej. A, że potem mam stosy prania no to cóż.
@anonimek123456:

To wszystko są jednak brudasy i śmierdziele skoro niesamowitą rzeczą jest ABSOLUTNIE PODSTAWOWA kąpiel/prysznic przynajmniej 2 razy dziennie - rano i wieczorem.W lato, gdy jest gorąco nawet i 3 razy - rano, po pracy i wieczorem


Powodzenia szorować detergentami całe ciało 3 razy dziennie, a potem łazić po dermatologach.
Myję całe ciało bardzo dokładnie wieczorem (potem już szybko drugi raz, gdy z oczywistych względów ludzie w związku razem się spocą),