Wpis z mikrobloga

Czyli to dla tego w tramwajach ci ludzie tak jebią.


@buc123t: jebią dlatego bo stosują złe kosmetyki albo mają złą dietę albo mężczyźni stosują antypesprianty na obrośnięte pachy, a nie bo rano się nie myją
@Jurigag: jak dla mnie nie mycie się na noc jest słabe, ale znacznie gorsze nie mycie się rano. Bo tak jesteś brudny tylko u siebie w domu, a w drugim wypadku wychodzisz tak do ludzi. A pieprzenie, że nie pocą się w nocy można włożyć między bajki
@buc123t: no jeśli pocisz się w nocy na tyle że rano musisz się myć to jest to oznaka choroby, powinieneś udać się do lekarza w tym celu bo nie jest to normalne że rano budzisz się np spocony
chyba że wasza kąpiel trwa po pół godziny


@EmTeKa: Jeśli chcesz się dokładnie umyć, to musi trwać te pół godziny. W przeciwnym razie tylko się co najwyżej "odświeżysz", a brudasem nadal pozostaniesz.
ja nigdzie nie napisałem, że myję się tylko rano


@Kuplerstwo: Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni? Patrz i płacz, brudasie.

Twój dialog ze @sked:

@Kuplerstwo: a nie czujesz się brudny wchodząc do łóżka po całym dniu pracy, pocenia się i tak dalej?

@sked: no właśnie nie


Dalej piszesz:

jak poczuję się brudny po całym dniu to normalnie wskoczę pod prysznic


Jak poczujesz się brudny? Człowieku, po całym dniu ty
@Kuplerstwo: @kopi_luwak: Nikt nie mówi o położeniu się do łóżka brudnym jeżeli ktoś ma siedzący tryb życia to przecież logiczne ze bardziej poci się w nocy niż w dzień skoro z klimatyzowanego biura wchodzi w klimatyzowany samochód. A pościel się pierze przynajmniej raz w tyg brudasy. Chyba ze wy wszyscy pracujecie w kopalniach i wracacie upodleni.