Wpis z mikrobloga

  • 0
@jathek Pamiętaj żeby zrobić rozwód z orzekaniem o winie, bo inaczej jeszcze będziesz jej alimenty płacił (na nią, nie na dziecko).
  • Odpowiedz
no niestety "dla dobra" dziecka dorośli są ruchani przez domniemanie. Ale to niestety ma pewne podstawy, o wiele więcej złego wyniknęłoby z tego jakby takie dziecko pozbawić tej "ochrony ekonomicznej".

Aczkolwiek pół roku na rozprawę albo #!$%@? jest trochę śmieszne xD


@iAmTS: Nie zgodzę się. Takie kupczenie dzieckiem może pogłębić zaburzenie relacji na stopie rodzic - dziecko - rodzic co tylko może rodzić zaburzenia psychiczne u przyszłego dorosłego.
Domniemanie powinno być,
  • Odpowiedz
mogłeś się zajmować żona i poświęcac jej czas oraz uwagę to by nie było bolca na boku. Widocznie czegoś jej brakowało ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ninakraviz: Widze ze logika i rozowy pasek pod zdjeciem profilowym dzis nie ida w parze
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: a co jest nielogicznego w tym co napisałam? Widocznie OP nie poświęcał uwagi żonie albo był słaby w łóżku, stąd bolec na boku. ( ͡º ͜ʖ͡º)Skoro mężczyźni zdradzają zwykle ponieważ partnerka im się znudziła, zaniedbała się, odcięła ich od seksu, to analogicznie kobiety zdradzają, jeśli ich potrzeby (głównie emocjonalne) są zaniedbywane. ( ͡º ͜ʖ͡º)Znalazł się jakiś Alvaro na boku, powiedział
  • Odpowiedz
@ninakraviz Żona OPa dała dupy dosłownie i w przenośni. Nie wiem czym się kierowała i to nie moja sprawa, ale zamiast szukać bolca chyba można rozwiązać problem w inny sposób, na przykład pogadać.
  • Odpowiedz